Kripto Haberleri

Türklerin Favori Altcoin’inde Şok Gelişme: Yatırım Aracı Değil!

Türklerin Favori Altcoin’inde Şok Gelişme: Yatırım Aracı Değil!, kripto para takipçileri için Türklerin Favori Altcoin’inde Şok Gelişme: Yatırım Aracı Değil! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Türklerin Favori Altcoin’inde Şok Gelişme: Yatırım Aracı Değil! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Türklerin Favori Altcoin’inde Şok Gelişme: Yatırım Aracı Değil!

Kripto para piyasası düzeltici fiyat hareketleriyle mücadele ederken, Türk kripto yatırımcılarının favori altcoin projelerinden Holo (HOT) enteresan bir tartışmayla gündeme geldi. Altcoin projesinin teknik ekibinden Paul d’Aoust, HOT’un bir yatırım aracı olmadığını dile getiriyor. Ayrıntılar Kriptosite.com‘da.

Paul d’Aous: Holo (HOT) yatırım aracı değildir

Holo’nun amacı, daha kapsamlı internet ile Holochain kullanılarak oluşturulan uygulamalar içinde bir köprü görevi görerek, Holo ağ katılımcıları aracılığıyla internette barındırıldıkları için DApp’lerin basit bir şekilde erişilebilir olduğu bir ekosistem sunmaktır. Projenin arkası geliştirici ekipten Paul d’Aoust, özellikle Türkiye’de geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşan HOT’un bir yatırım aracı olmadığını dile getiriyor. d’Aoust, gün içindeki tweet’lerinde şu ifadelere de yer verdi:

En başından beri Holo’nun bir yatırım aracı olmadığını dile getirdik. HOT, HoloFuel’in hosting hizmetinde kullanılmak için çıkarıldı. Biz her zaman pazarlamayı farklı yapmayı amaçladık. Bence bu insanlara sahte bir vaat satıldı. 

Türk altcoin yatırımcıları mağdur

Tartışmanın Türkiye’deki enflasyona çekildi bölümlerde oldu. Ekonomik kriz ve HOT mağdurlarına yönelik sorulara yanıt veren Paul, kendisine yöneltilen “bireylerin mali mücadelelerini de göz önünde bulundurun” eleştirisine şu yanıtı verdi:

Biliyorum, kalp kırıyor. Bana ağır geliyor. Yine de en başından beri HoloFuel’in bir yatırım olmadığını her zaman dile getirdik — bu bir hosting kredisi ön alımıdır. Ve biz her zaman pazarlamayı farklı yapmayı amaçladık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu