Gündem

Twitter, TikTok benzeri video özelliğini test ediyor

Sosyal paylaşım platformu Twitter, TikTok benzeri video özelliğini test ediyor , ekonomi haberleri bölümümüzde Sosyal paylaşım platformu Twitter, TikTok benzeri video özelliğini test ediyor başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Sosyal paylaşım platformu Twitter, TikTok benzeri video özelliğini test ediyor  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Sosyal paylaşım platformu Twitter, TikTok benzeri video özelliğini test ediyor

Twitter, TikTok benzeri video özelliğini test ediyor

Dünyanın en popüler sosyal platform platformlarından Sosyal paylaşım platformu Twitter, bundan öncekilerde Instagram hikayeler benzeri Fleets özelliğini kullanıma sunmuş, fakat çok fazla ilgi görmediği için kapatmak zorunda kalmıştı.

Mikro blog platformu, şimdi de TikTok benzeri yeni bir video özelliği üzerinde çalışıyor. Bu özellikle birlikte kullanıcılar, alıntı tweet’le birlikte tepki videoları paylaşabilecek.

Fleets’in aksine videolar, diğer tweetler gibi ana akışta görünecek, fakat videolar tipik retweetlerden belirgin biçimde farklı olacak. Tweet Takes olarak adlandırılan özellik, TikTok tarzı videolara bi hayli benziyor.

İOS CİHAZLARINDA TEST EDİLİYOR

Sosyal paylaşım platformu Twitter’dan yapılan bilgilendirmede, yeni özelliğin iOS cihazlarında test edildiği bilgisi paylaşıldı.

twitter

Başa dön tuşu