Gündem

Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu

Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu , ekonomi haberleri bölümümüzde Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu

Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu

Yeni yılı tatil yaparak karşılamak isteyenler, soluğu Uludağ’da aldı.  Kış turizminin gözde mekanları içinde olan Uludağ, tatilcilerle doldu.

Yeni yılın ilk ve ikinci gününde de kayak yapmanın keyfini süren tatilciler, keyifli anlar yaşadı.

Uludağ’da hava sıcaklığı ise sıfırın altında 3 derece olarak ölçülürken,  kar kalınlığı 47 santimetre olarak ölçüldü.

TATİLCİLERİ SİS VE SOĞUK DURDURAMADI

Kar yağışının öğle saatleri saygınlığıyla başladığı Uludağ’da sis ve soğuğa rağmen otellerde konaklayanlar ve günübirlik gelenler, pistlerde yoğunluk oluşturdu. Yerli ve yabancı tatilciler, kayak yapmanın keyfini yaşadı.

Yılbaşı için Tekirdağ’dan Uludağ’a geldiğini söyleyen Umut Karakaş, “Yılbaşı tatili için geldim. Güzel geçiyor. Uludağ’a ilk defa geliyorum. Daha önce hiç kayak da yapmamıştım. İlk kez kayak yapmayı denedim.

İlk gün çok düştüm ama ikinci günümde öğrendim. Pistler çok kalabalık. Uludağ çok tercih edilmekte. Kayak yapabildiğimi görmek hoşuma gitti, tekrar gelmeyi düşünüyorum” dedi.

Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu VİDEO

Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu #1

“HEM YAZ HEM DE KIŞ TATİLLERİNDE BURADAYIZ”

Azerbaycan’dan yılbaşı tatilini geçirmek için Uludağ’a gelen Elnur Gaffarlı, “Azerbaycan’dan geldim. Uludağ’a dördüncü kez geliyoruz. Burayı çok beğeniyoruz. Çocuklar bu sene kayak yapmayı öğrendiler.

30 Aralık’ta geldik, yılbaşı partisi çok güzeldi. Yarın döneceğiz. Türkiye’yi beğendiğimiz için tatil yapmak maksadıyla her sene tercih ediyoruz. Hem yaz, hem de kış tatillerimizi burada geçiriyoruz” diye konuştu.

Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu #2

Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu #3

Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu #4

Uludağ’da yeni yılın ikinci gününde pistler doldu #5

Başa dön tuşu