Kripto Haberleri

Ünlü Analist: Cardano ve Chainlink’te Bu Seviyeleri Bekleyin!

Ünlü Analist: Cardano ve Chainlink’te Bu Seviyeleri Bilave edin!, kripto para takipçileri için Ünlü Analist: Cardano ve Chainlink’te Bu Seviyeleri Bilave edin! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Analist: Cardano ve Chainlink’te Bu Seviyeleri Bilave edin! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Analist: Cardano ve Chainlink’te Bu Seviyeleri Bilave edin!

Cardano, Chainlink’i entegre ederek geliştiricilerin Blockchain’de merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasının yolunu açıyor. Lakin popüler altcoin, analist Ali Martinez’e göre düşüş modunda görünüyor.

  • Cardano, Chainlink’in merkezi olmayan oracle’lerini entegre etmeye hazırlanıyor.
  • Haberler yeni alıcılar çekmediği için ADA zayıf desteği sürdürüyor.
  • Bunun yanı sıra analiste göre LINK, yükseliş trendi devam etmeden önce bir düşüşe bağlı olabilir.

Input Output bir önceki günlerde , geliştiricilerin gerçek dünya veritabanlarına erişmesini kolaylaştırmak için Chainlink’in merkezi olmayan oracle’larından yararlanacağını açıkladı. Ortaklığı çevreleyen hassaslık olumlu olmasına rağmen, her iki proje için yerel tokenlar tepki gösteremedi.  

Cardano ve Chainlink güçlerini birleştiriyor!

Kriptosite.com olarak önceden açıkladığimiz üzere, Cardano’nun arkasındaki geliştirici ekip olan Input Output, Chainlink Labs ile yeni bir stratejik ortaklığa girdi. Amaç, geliştiricilerin Cardano’nun üzerine sorunsuz bir biçimde akıllı anlaşmaler oluşturmasını sağlamak. Kurcalamaya karşı korumalı, yüksek kaliteli harici verileri Blockchain ile entegre ederek, dijital anlaşmalar önceden tanımlanmış koşullar altında otomatik olarak yürütülebilir.

Pazartesi Yıldızları: Bu 6 Altcoin, Uçuşta!

Güncellemeyi tartışan Input Output CEO’su Charles Hoskinson, gerçek dünya çapındaki verileri erişilebilir hale getirirken DeFi uygulamalarının Cardano’da gelişmesi için oracle’ların gerekli olduğunu dile getirdi. Firmanın “geliştiricilere Cardano’da faydalı çözümler oluşturmak için en güvenli ve sağlam araçları sağlamaya kararlı olduğunu” ve Chainlink’in oracle’lerini entegre etmenin “kolay bir seçim” olduğunu da kelimelerine ekledi.

Bunun yanı sıra Chainlink’in kurucu ortağı Sergey Nazarov, Cardano üzerinde DeFi uygulamaları geliştiren geliştiricilerin akıllı anlaşmalerine “tak-çalıştır” fiyat fedleri ekleyebileceklerini dile getirdi. Duyurunun önemine rağmen, hem ADA hem de LINK tepki göstermedi. Tepki analiste göre, piyasa katılımcılarının Çin’in kripto paralar üzerindeki son baskısının yansımaları ile ilgili endişe göstermesinin bir sonucu olabilir. 

Zayıf destekte Cardano ve LINK! İşte Olabilecekler…

Cardano fiyatı, hafta sonu boyunca mühim kayıplar yaşadıktan sonra bugünde düşüşe sürdürmekte. Oynaklık artarkan analiste göre, ADA’nın durgunluğu bir sonraki büyük fiyat hareketinden önce uzayabilir. Analiste göre, altcoin projesinin üstesinden gelmesi gereken en kritik düzeyler, 1,90 dolarlık destek ve 2,47 dolarlık dirençtir. 

Kaynak: TradingView

Her iki kırılmaya kadar analiste göre, daha fazla konsolidasyon olabilecek. Bunun yanında analiste göre, bu trend aralığının dışına yakın bir günlük mum çubuğu, kâr etmek için mühim bir fırsat sunacak. Desteğin altına dalmak analiste göre, olabileceken ayıların kontrolü ele geçirmesinin kapılarını açacak ve fiyat aralıkları 1,56 dolara itecek. Genel direnç kırılırsa analiste göre, 2 Eylül’deki tüm zamanların en yüksek düzeysi olan 3.10 doların yeniden test edilmesi yakın olabilir.

Analist: Chainlink bu düzeyleri test edebilir

Analiste göre, Chainlink’in yerel varlığı LINK de fiyatı Mayıs 2019’dan bu yana git gide artan bir paralel kanalda takılı kaldığı için belirsiz bir görünüm sunuyor. O zamandan beri LINK bu kalıbın üst sınırına her yükseldiğinde geri çevirildi ve alt kenara geri çekildi. Bu noktadan bu yana analiste göre, genelde paralel bir kanalın donanımlarıyla tutarlı olan geri tepme yapar.

6 Eylül’de kanalın orta trend çizgisinden en son geri çevirildikten sonra analiste göre, LINK kanalın alt trend çizgisini hemen hemen 19 dolarda yeniden test etmek için daha da ileri gidebilir. Bu kritik destek düzeysinin kırılması analiste göre, 15 dolar yahut 8 dolara dik bir düzeltmeye neden olabilirken, bir toparlanma LINK’in 100 dolara doğru yeni bir yükseliş trendine girmesini sağlayabilir. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu