Kripto Haberleri

Ünlü Analist, Yükselecek ve Düşecek Altcoin’leri Açıkladı!

Ünlü Analist, Yükselecek ve Düşecek Altcoin’leri Açıkladı!, kripto para takipçileri için Ünlü Analist, Yükselecek ve Düşecek Altcoin’leri Açıkladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Analist, Yükselecek ve Düşecek Altcoin’leri Açıkladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Analist, Yükselecek ve Düşecek Altcoin’leri Açıkladı!

Popüler kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, iki büyük altcoin projesinde yükseliş eğiliminde olduğunu belirtiyor. Lakin analist 2 altcoin’de de düşüş ikazsında yer alıyor. Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Analist: Bu altcoin projesinde yükseliş eğilimindeyim!

“Guy” olarak anılan milyonluk aboneli analist, yeni bir videoda akıllı anlaşma platformu Fantom‘u (FTM) izlediğini dile getiriyor. Analist, altcoin’de yükseliş eğiliminde olsa da Göreceli Güç Endeksi (RSI) ulaşan bir düzeltmeye işaret ediyor gibi görünmekte. Analist konuya açıklamalarında yönelik şunları ekliyor:

FTM grafiklerde kuvvetli görünüyor, fakat RSI, gücün bitmeye başladığını gösteriyor. Ayrıca 2.60 dolar civarında mühim bir direnç bölgesine yaklaşıyoruz, bu yüzden FTM’yi de elinizde tutuyorsanız buna dikkat edin.

Analist, 2022'nin En Hızlı Atı Olacak Altcoin Projesini Paylaştı!

Analist, NEAR hususunda bi hayli iyimser olduğunu dile getiriyor

Analist, merkezi olmayan bir uygulama (DApp) platformu ve Ethereum rakibi olan  NEAR hususunda bi hayli iyimser olduğunu dile getiriyor. Guy’a göre, NEAR‘ın temelleri sağlam fiyat hareketiyle birlikte gelişiyor. Lakin analist, yatırımcıları halen FOMO’ya (kaybetme korkusu) yenik düşmemeleri hususunda ikazyor. Analist konuya açıklamalarında yönelik şunları ekliyor:

Yine de FOMO’ya fazla kapılma. Grafik, NEAR’ın pompalamayı bitirmek üzere olduğunu ve önümüzdeki günlerde başka bir konsolidasyon aşamasına girerken 12 ila 13 dolara kadar düşebileceğini gösteriyor. 

Analist: Bu DeFi Altcoin’i toplanmaya hazır!

Analist toplanmaya hazır olduğunu düşündüğü iki altcoin projesini de açıklıyor. İlki DeFi protokolü Aave. Analiste göre, Aave’nin günlük grafiği bir soğumaya ihtiyaç duyabilir, fakat haftalık ölçekte, altcoin 300 doları kırmaya hazır görünüyor ve potansiyel olarak mevcut fiyatlardan %53 uzakta olan 400 dolarda dirence kadar koşmaya hazır görünüyor. Analist konuya açıklamalarında yönelik şunları ekliyor:

Bunun yanı sıra Aave’nin pompası başlıyor gibi görünmekte. SEBA adlı bir İsviçre bankasının, kaydetme protokolünün kurumsal versiyonunu entegre edeceği ve protokollerinin uyumlu bir biçimde DeFi yapmasına izin vereceği haberi çıktı… Aave günlük olarak biraz fazla genişlemiş olsa da haftalık grafik, önümüzdeki aylarda direnç bölgesini 300 dolar düzeysinde kırmak için ihtiyaç duyduğu ivmeye sahip olduğunu gösteriyor. Aave’nin bir sonraki fiyat direnç bölgesi olan 400 dolar civarında kekelemeye başlayacağından şüpheleniyorum. 

SHIB ile Milyoner Olan 2 Kardeş, Bu Metaverse Coin'e Yatırım Yaptı!

Analist popüler altcoin Cosmos’a (ATOM) kilitlendi: ATH olabilir!

Analist Cosmos’a (ATOM) kilitlendi ve ATH beklediğini belirtiyor. Analist konuya açıklamalarında yönelik şunları ekliyor:

ATOM’un fiyat hareketi, haftalık fiyat momentumunun muazzam olması sebebiyle Aave’ninkine ürkütücü bir biçimde benziyor. Mayıs ayında olanların tekrarını görürsek, ATOM‘un tüm zamanların en yüksek düzeysini görmesi çok uzun sürmez.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu