Kripto Haberleri

Ünlü Bitcoin Platformu, Solana ve Bu 9 Altcoin’i Listeliyor!

Ünlü Bitcoin Platformu, Solana ve Bu 9 Altcoin’i Listeliyor!, kripto para takipçileri için Ünlü Bitcoin Platformu, Solana ve Bu 9 Altcoin’i Listeliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Bitcoin Platformu, Solana ve Bu 9 Altcoin’i Listeliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Bitcoin Platformu, Solana ve Bu 9 Altcoin’i Listeliyor!

Robinhood rakibi olan Public, 10 yeni altcoin projesini platformuna ekliyor. Son listelemeler ile Public.com’da bulunan kripto paralar 21’e çıktı. Robinhood ise 7 kripto parada işlem yapma olanağı veriyor. Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Robinhood rakibi Public, 10 yeni altcoin listeliyor!

Robinhood, yeni kripto para listeleme hususunda sıkı politikalar izliyor. Lakin rakibi olan Public ise hız kesmeden kripto para listelemelerine sürdürmekte. Public, 10 yeni altcoin projesini platformuna ekliyor.

GameFi Altcoin Projesine Onmilyonluk Yatırım!

Listelenen kripto paralar: Polygon (MATIC), Uniswap (UNI), Solana (SOL), Terra (LUNA), Avalanche (AVAX), Chainlink (LINK), Algorand (ALGO), SushiSwap (SUSHI), Basic Attention Token (BAT), Ren (REN)’dir. Son listelemeler ile Public.com’da bulunan kripto paralar 21’e çıktı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu