Kripto Haberleri

Ünlü CEO, Bu Altcoin’leri Seçti: Spot Işıkları Onlara Dönebilir!

Ünlü CEO, Bu Altcoin’leri Seçti: Spot Işıkları Onlara Dönebilir!, kripto para takipçileri için Ünlü CEO, Bu Altcoin’leri Seçti: Spot Işıkları Onlara Dönebilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü CEO, Bu Altcoin’leri Seçti: Spot Işıkları Onlara Dönebilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü CEO, Bu Altcoin’leri Seçti: Spot Işıkları Onlara Dönebilir!

Kripto borsası Kraken’in CEO’su Jesse Powell, Bitcoin’in (BTC) yakın günlerde yerinden edilmeyeceğini düşünüyor. Lakin kendisine göre birden fazla başarılı altcoin projesinin mücadelesine şahit olabiliriz. İşte ayrıntılar…

Jesse Powell, Bitcoin’e güveninin tam olduğunu dile getiriyor

Kraken’in CEO’su, Yahoo Finance ile yaptığı yeni bir röportajda, BTC’nin değer deposu perspektifinden kripto piyasası büyüme devam ederken, Ethereum’un (ETH) akıllı anlaşma alanında biraz rekabete sahip olabileceğini dile getirdi:

Bence Bitcoin hala değer depolamada en iyisi. Güvenlik hususunda hala en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bitcoin’in yakın vadede bozulduğunu görmüyorum.

Analist, Ralli Beklediği Altcoin Projesini Açıkladı!

Jesse Powell sürdürmekte:

Akıllı anlaşmaler içinde yer kapmak için tamamen hazırız. Bence Ethereum şu anda baskın bir oyuncu, fakat Polkadot (DOT), Solana (SOL) ve akıllı anlaşmalerle alakalı olarak Ethereum’dan bu gök gürültüsünün çoğunu çalabilecek diğer Blockchain’leri geldiğini göze çarpıyor.

Jesse Powell, farklı altcoin projelerinin sektöre dahil bulunacağını düşünüyor

CEO bunun bunun yanında Blockchain‘ler içindeki rekabete rağmen, bir çok kriptonun bir arada var olduğu ve kendi kullanım durumlarına hizmet ettiği bir senaryo öngördüğünü dile getiriyor:

Sanırım bu Blockchain’lerin evrimini görmeye devam edeceğiz. Bence şu anda herkesin oyunu bu yönde. Sonunda, aynı anda çalışan çok sayıda başarılı Blockchain’in olduğu bir dünyaya gözlerini açtığimizi düşünüyorum.

Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere, Powell önceden bir BTC’nin sonunda bir Lamborghini ve ardından bir Bugatti değerinde bulunacağını tahmin etmişti. Perspektif olarak, yeni bir Bugatti’nin maliyeti 1,7 milyon ile 3 milyon dolar içinde. Bitcoin ve Ethereum’da şu anda 64,837 ve 4,709 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu