Kripto Haberleri

Ünlü CEO’dan Musk’a Cevap: DOGE Değil, Bu Altcoin’ler En İyisi!

Ünlü CEO’dan Musk’a Cevap: DOGE Değil, Bu Altcoin’ler En İyisi!, kripto para takipçileri için Ünlü CEO’dan Musk’a Cevap: DOGE Değil, Bu Altcoin’ler En İyisi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü CEO’dan Musk’a Cevap: DOGE Değil, Bu Altcoin’ler En İyisi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü CEO’dan Musk’a Cevap: DOGE Değil, Bu Altcoin’ler En İyisi!

Tesla CEO’su Elon Musk, Time Magazine ile yaptığı röportajda DOGE ve BTC münakaşasında meme coin’lerin tarafında yer aldı. Bu tartışmalar daha son Musk’un Web3 göndermeli tweet’lerinde sürdü ve Jack Dorsey’de Dogecoin kurucusu Billy Markus’la yoğun bir münakaşaya girdi. Gelin, CoinPayments CEO’su Jason Butcher Musk’a verdiği son cevaba göz atalım.

Jason Butcher, kripto paraların takas özelliğinden bahsediyor

CoinPayments CEO’su Jason Butcher, ödemelerin geleceğinin sanal bulunacağını ve işlemlerin hemen hemen yalnızca dijital fiat para birimleriyle yahut kripto para birimleriyle gerçekleştirileceğini dile getiriyor: Butcher, bu durumda, kripto para birimlerinin iki akran içindeki bir işlemi kaydetmesi ve bir takas şekili olarak davranması gerektiğini düşünüyor.

3 Kez Bilen Analistten "BTC, DOGE, SHIB ve ETH" Tahminleri!

Kriptosite.com olarak hazırladığımız Elon Musk ve Web3 tartışmalarına buradan (bölüm-1, bölüm-2) inceleyebilirsiniz.

Elon Musk’a DOGE cevabı

Burtcher’ın yukarıdaki açıklamalarının yanında, Tesla CEO’su Elon Musk gibi krirpto fenomenleri, Dogecoin’in Bitcoin’den daha üstün bir ödeme şekli olabileceğini dile getirdiler. Musk, Time Magazine ile yaptığı röportajda DOGE ve BTC ile ilgili şunlara yer verdi:

Bir şaka olarak oluşturulmuş olsa da, Dogecoin işlemler için daha uygun. DOGE, Bitcoin’den fazla daha yüksek potansiyele sahip.

CoinPayments CEO’su Jason Burtcher’da Musk’ın yorumlarına, Dogecoin’in potansiyel bir ödeme şekli olarak özellikleri yönünden benzersiz olmadığını söyleyerek yanıt verdi:

Dogecoin, yüzlerce benzeri gibi kriptonun temsil ettiği bir fırsatı temsil ediyor. Dışarıdaki diğer platformlar, Solana, USDT ve hatta USDC yahut orada bulunan diğer bir çok kripto para, işlemlerde kullanmak için aslında çok daha uygun. Zorluk, topluluk nedir? Dünya çapında Bitcoin sahibi beş milyon insanınız varsa, harcayacak Bitcoin’i olan beş milyonluk bir topluluğunuz var ve Dogecoin’e sahip yalnızca 10.000 kişiniz varsa, topluluk kimdir?

En son Butcher, “stablecoin olan yahut stabilcoin gibi özelliklere sahip olan paralar en iyisidir”, diye ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu