Kripto Haberleri

Ünlü CEO’nun Metaverse Portföyü 10x Yaptı: Sırrını Açıkladı!

Ünlü CEO’nun Metaverse Portföyü 10x Yaptı: Sırrını Açıkladı!, kripto para takipçileri için Ünlü CEO’nun Metaverse Portföyü 10x Yaptı: Sırrını Açıkladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü CEO’nun Metaverse Portföyü 10x Yaptı: Sırrını Açıkladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü CEO’nun Metaverse Portföyü 10x Yaptı: Sırrını Açıkladı!

Tokens.com’un CEO’su Andrew Kiguel, 10x yapan metaverse portföyünün ayrıntılarını paylaşıyor. Platformun Metaverse Grubu geçen ay o zamanlar rekor olan 2,43 milyon dolara sanal arazi satın aldı. Kiguel, sanal arazileri lüks markalar için bir hedef haline getirmeyi planladığını dile getiriyor. İşte CEO’ya göre işin püf noktaları…

Andrew Kiguel, metaverse arazilerinin geleceğinden bahsediyor

Tokens.com’un CEO’su, şirketler büyüyen sanal dünya ekosisteminde ürün reklamlarını ve etkinliklerini hızlandırdıkça, sanal araziye yapılan yatırımın büyük getirisi bulunacağını öngörüyor. Çarşamba günü yayına giren bir raporda, kripto para yatırım şirketi Tokens.com’un CEO’su Andrew Kiguel’in metaverse portföyünün 10 kat değerlendiği paylaşıldı. Kiguel, yatırımına dair şunları öngörüyor:

Her şey konumla alakalı ve sanal bir şehir merkezindeki arazi anahtardır. Ne kadar çok ziyaretçi gelirse, arazi o kadar kıymetli olur ve bir perakendeci ve reklamcılar bu insanlara ulaşmak için o kadar fazla harcamaya istekli olur.

Ünlü CEO'nun Metaverse Portföyü 10x Yaptı!

Kriptosite.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Şirket hisselerini %67’ye çıkardı

Toronto merkezli Tokens.com, Ekim ayında 1,7 milyon dolar karşılığında MetaverseGroup’un %50 hissesini satın aldı, ardından geçen hafta ek bir yatırım yaparak şirkette %67’lik bir hisseye sahip oldu. Anlaşma, MetaverseGroup’un geçen ay Decentraland platformunda o zamanlar rekor olan 2,43 milyon dolarlık parsel satın almasının ardından geldi. Kiguel’in bu sanal arsa için büyük umutları var:

Bence çok yakında zamanda bu araziyi ve alanı kiralayarak bi hayli hızlı bir değer kazanacağız ve plan sanal arazileri lüks markalar için bir destinasyon haline getirmek.

Kiguel, Gucci ve Louis Vuitton gibi lüks moda evlerinin metaverse’de NFT’ler aracılığıyla zaten yer kapladığını dile getirdi. Metaverse Group CEO’su Lorne Sugarman Kasım ayında Insider’a Fashion District’teki Decentraland mülk alımının metaverse’deki lüks ticari fırsatlarda erken bir dayanak sağladığını dile getirdi. Manhattan ve Beverly Hills’deki üst düzey alışveriş bölgelerine atıfta bulunarak, “Moda Bölgesi satın alımının 1800’lerde Beşinci Cadde’den satın almak yahut Rodeo Drive’ın yaratılması gibi olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu