Kripto Haberleri

Ünlü Ekonomist: Çöküşte Bu 2 Altcoin’e Odaklanın! Ocak’ta…

Ünlü Ekonomist: Çöküşte Bu 2 Altcoin’e Odaklanın! Ocak’ta…, kripto para takipçileri için Ünlü Ekonomist: Çöküşte Bu 2 Altcoin’e Odaklanın! Ocak’ta… ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Ekonomist: Çöküşte Bu 2 Altcoin’e Odaklanın! Ocak’ta… başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Ekonomist: Çöküşte Bu 2 Altcoin’e Odaklanın! Ocak’ta…

Ünlü ekonomist ve kripto trader’i Alex Kruger, kripto yatırımcılarını, piyasa düşüş eğilimindeyken Ethereum (ETH) rakipleri gibi belirli altcoin projelerine odaklanmaya çağırıyor. Bu yazıda, Kruger’in güncel analizlerine ve Ocak ayı beklentilerine göz atalım.

Alex Kruger, altcoin analizlerini detaylandırıyor

Kriptosite.com olarak analizlerini paylaşımı yaptığımız Alex Kruger, 107.500 Twitter takipçisine Cosmos (ATOM) ve Fantom (FTM) gibi Ethereum rakiplerinin Ocak ayında dikkat çekebilecek altcoin projelerinden bazıları olduğunu dile getiriyor. Fantom, bir yıllık zamanda %13.000’den fazla değerlenen, ölçeklenebilir, akıllı anlaşma özellikli bir Blockchain’dir. Cosmos, merkezi olmayan bir biçimde iletişim kurabilen paralel Blockchain’lerden bir araya gelen bir ekosistemdir. Ekonomist bunun bunun yanında, Ocak ayı hissiyatının yaklaşmakta olan istihdam ve enflasyon istatistiklerine bağlı bulunacağını dile getiriyor:

ATOM ve FTM gibi birkaç altcoin projesine odaklanın. Ocak ayı için performansları verilere bağlı olacak. Cuma günü kuvvetli maaş bordroları ve Çarşamba günü beklenenden yüksek enflasyon görürsek, piyasalar paniğe kapılabilir.

  • Kruger, “Ocak ayı için yükseliş” beklememesine rağmen, fonlama oranı “daha az negatif olduğunda” piyasayı “tekrar ziyaret edeceğini” ekliyor.

Fonlama oranı, spot fiyat aralıkların kalıcı vadeli işlem anlaşmasi fiyatına olabilecek olduğunca yakın olmasını sağlamak maksadıyla kripto yatırımcılarının birbirleri içinde yaptıkları periyodik bir ödemedir. Sıfırın üzerinde bir fonlama oranı yükseliş eğilimini gösterirken, sıfırın altında bir fonlama oranı düşüş eğilimini gösterir. Ekonomist bunun bunun yanında kripto piyasalarında tam bir ayrışmanın olası olmadığını dile getiriyor. Ayrışmalar, Bitcoin (BTC) ve diğer ilişkili kripto paraların getirileri beklentilerle uyumlu hareket etmeyi bıraktığında meydana gelir. Lakin, Kruger tam bir ayrışmanın olabilecek olmadığını düşünüyor:

Sadece BTC yatay ilerlediğinde yahut arada bir sert bir düşüşteki satın almalarda geçici olarak ayrılmayı görülür. Kripto paralar arası korelasyonlar çok yüksektir ve uzun süre böyle kalacaktır. Tam ayrıştırma düşüncesi, zenginlerin boş zamanlarında eğlendirmekten hoşlandıkları bir seraptır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu