Kripto Haberleri

Ünlü Milyarderden Bu Altcoin’e Dev Yatırım: Fiyat Fırladı!

Ünlü Milyarderden Bu Altcoin’e Dev Yatırım: Fiyat Fırladı!, kripto para takipçileri için Ünlü Milyarderden Bu Altcoin’e Dev Yatırım: Fiyat Fırladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Milyarderden Bu Altcoin’e Dev Yatırım: Fiyat Fırladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Milyarderden Bu Altcoin’e Dev Yatırım: Fiyat Fırladı!

Yeni başlayanların ürünlerine film eklemesine izin veren ve Youtube ve Twitch gibi sistemlere rakip olarak gösterilen, önder altcoin Ethereum tabanlı ve kesinlikle merkezi olmayan yerleşik bir video akış ağı protokolü olan Livepeer (LPT), tanınmış yatırımcı Alan Howard ve yatırım şirketi Tiger World’ın desteğiyle gücünü artırmayı başardı. Haberin ardından altcoin fiyatı kırmızıdan yeşil bölgeye sıçradı. Ayrıntılar için Kriptosite.com okumaya devam ediniz.

Alan Howard’ın yatırım haberi altcoin fiyatını yükseltti

Livepeer’in 28 milyon dolarlık bir yatırım topladığı B serisi fonlama turu, aslında hemen hemen 5 ay önce başladı. Bu tur bir zamanlar tanınmış sanal fon kontrol şirketi Grayscale aracılığıyla yönetildi. Alternatif olarak, biraz zaman alan turun sonunda 20 milyon dolarlık fon toplandı.

Brevan Howard Asset Management’ın kurucularından Alan Howard, kişisel yatırımlarına yoğunlaşmak ve yönetmek için 2019 senesinde CEO koltuğundan istifa etti. Forbes’a göre, Alan Howard’ın hemen hemen 2,8 milyar dolarlık serveti yer alıyor. Livepeer, yeni yatırımların güz aylarında alınan MistServer video yazılımı için kullanılacağını ve bu sayede müşteri kitlesini genişletmeyi amaçladığını belirtiyor. MistServer, geliştiriciler için müthiş olacak biçimde dizayn edilmiş ve internet akışı için mühim özelliklere sahip, sonraki nesil bir canlı akış aracı olarak görülüyor.

Altcoin

Livepeer’in bi hayli hızlı yol haritası, yapay zeka aracılığıyla desteklenen akıllı video ve peer-to-peer içerik materyalinden oluşuyor. Bunun bunun yanında, yapay zeka ile ek olarak geliştirilen içerik materyali izleme, melodi algılama ve video parmak izini andıran hedefleri yer alıyor. Uzun vadeli planlar içinde, protokolün mühim bir kısmını Katman-2 çözümlerine kaydırarak, işlemleri node operatörleri ve token sahipleri için çok daha ucuz hale getirmek var. Ve bunu video geliştiricilerine kaynaklı bir stil olarak vermeyi planlıyor.

Haberin ardından altcoin fiyatı CoinMarket Cap verilerine göre günlük bazda %10’un üzerinde artarak 52 dolara ulaştı. Yazının yazıldığı sıralarda ise LPT 47,66 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu