Kripto Haberleri

Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere Dikkat Çekti: Yatırımı Artıracağım!

Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere Dikkat Çekti: Yatırımı Artıracağım!, kripto para takipçileri için Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere Dikkat Çekti: Yatırımı Artıracağım! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere Dikkat Çekti: Yatırımı Artıracağım! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Milyoner, Bu Altcoin’lere Dikkat Çekti: Yatırımı Artıracağım!

Ünlü milyoner Kevin O’Leary göre, stablecoin’lerle alakalı daha net düzenlemeler, kriptoyu daha uygun bir yatırım seçeneği haline getirebilir. Shark Tank yıldız, kurumsal yatırımcıların hiçbir zaman portföylerinin %30’unu Bitcoin yahut altcoin projelerine ayırmayacağını dile getiriyor. Gelin, Kriptosite.com olarak derlediğimiz Kevin O’Leary’nin açıklamalarına göz atalım.

Kevin O’Leary, neden boğa beklediğini paylaşıyor

Shark Tank’tan ünlü Kevin O’Leary, bunun yanı sıra “Mr. Wonderful”, stablecoin’ler ile ilgili daha net düzenlemeler olur olmaz kripto tahsislerini %20’ye kadar artırmaya hazır bulunacağını dile getirdi. Eski bir Bitcoin (BTC) şüphecisi olan O’Leary, şu anda yatırım portföyünün %10’undan fazlasını oluşturan kripto para biriminin kuvvetli bir savunucusu. O’Leary, özellikle git gide artan enflasyon düzeylerine karşı etkili bir korunma olarak gördüğü dolara sabitlenmiş stablecoin’lere odaklanıyor. Ayrıca, stablecoin’leri stake ederek, %6’ya varan getiri sağlanabileceğini belirtiyor. O’Leary, bu konuveyair yakın tarihli röportajında şunları dile getirdi:

​Enflasyon %6 olduğunda, bundan 12 ay sonraki satın alma gücünüz %6 daha azdır. Ve bu çok fazla. Bu sorunu stablecoin ile çözmenin büyük bir savunucusuyum.

tether

Açık bir düzenleyici çerçeve, O’Leary’nin büyük nakit pozisyonlarını stablecoin’lere dönüştürmesine izin verecektir. Lakin şu anda düzenleyici kısıtlamalar sebebiyle stablecoin’lere %5’in üzerinde yatırım yapamıyor. Bu hususta, O’Leary, “kendi uyum departmanımla birlikte, stablecoin’lere hisse senedinden farklı olmayan bir öz sermaye olarak görüyorlar” dedi. O’Leary’ye göre, stablecoin’ler hususundaki heyecanı, “arka planda usulca üzerinde çalışan” ve düzenleyicilerin harekete geçmesini bekleyen bir çok kurumsal yatırımcı aracılığıyla paylaşılıyor.

Milyarder, bu altcoin projelerine dikkat çekti

Stablecoin’lere ek olarak, O’Leary bunun yanı sıra Bitcoin, Ethereum (ETH) ve diğer kripto para birimlerine de yatırım yapıyor. Bunun yanında, dalgalı piyasa sebebiyle, bu kripto para birimlerinin kurumsal bir yatırımcı portföyünün büyük bir bölümünü oluşturmasının olabilecek olmadığını iddia ediyor:

Kurumsal yahut egemen bir görevde Bitcoin’de %20, %30’a ulaşamayacaksınız. Stablecoin’ler bu potansiyele sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu