Kripto Haberleri

Ünlü Şirket, Bu Meme Coin’e Yatırım Yaptı: Yüzde 1.500 Kazandı!

Ünlü Şirket, Bu Meme Coin’e Yatırım Yaptı: Yüzde 1.500 Kazandı!, kripto para takipçileri için Ünlü Şirket, Bu Meme Coin’e Yatırım Yaptı: Yüzde 1.500 Kazandı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Şirket, Bu Meme Coin’e Yatırım Yaptı: Yüzde 1.500 Kazandı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Şirket, Bu Meme Coin’e Yatırım Yaptı: Yüzde 1.500 Kazandı!

Ünlü giyim markası Hoss Co.’nun sahibi, ilk etapta meme coin projesinin topluluğuna güvendikten sonra 10.000 dolarlık Shiba Inu (SHIB) yatırımı yaptığını ve bu yatırımdan %1.500 getiri elde ettiği bildiriliyor. Gelin, Kriptosite.com olarak hazırladığımız kripto girişimcisinin 2019 başlarına uzanan yolculuğuna göz atalım.

Matthew Goldby, ilk meme coin treninden erken indi

Hoss Co.’nun sahibi Matthew Goldby, şirketin kalan 7.000 dolarının 4.000 dolarını bu seneın başlarında Shiba Inu’ya (SHIB) yatırmaya karar verdi. Girişimci, 2019’da rakip memeden ilham alan kripto para birimi Dogecoin’i (DOGE) elinde tutmuştu, fakat fonları DOGE’ye yönelik arama ilgisi %10,000’lik devasa bir fiyat rallisi öncesinde patlamadan önce sattı. SHIB’ye ilk yatırım yaptıktan sonra şirket, bu seneın Mayıs ayındaki piyasa çöküşünden sonra, reklam harcamalarını durdurduğu noktaya kadar token biriktirmeye sürdü ve Goldby, düşüşü satın almaya devam etmek için Door Dash işlerini üstlendi. Firma, 4.5 milyar SHIB satın almak için 10.000 dolar yatırım yaptıktan sonra durdu. Token’ler şu anda 160.000 dolar değerinde.

Şirket, Bu Meme Coin Projesine Yatırım Yaptı!

TikTok’ta yayına giren bir videoda Hoss Co., Shiba Inu’nun portföyündeki performansını paylaşarak, yatırımın karşılığını gösterdi. Goldby’ye göre, girişim kârlı olmak için mücadele ediyordu ve SHIB, pazarlama kampanyalarında daha büyük riskler almasına izin verdi. Şirket, SHIB kârının bir kısmını fotoğrafçılara ve editörlere ödeme yapmak için kullandı, fakat fonlara dokunmaktan çekiniyor çünkü “tutmak daha faydalı”.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu