Kripto Haberleri

Ünlü Şirketten Şaşırtan “BTC, DOGE, SHIB ve ETH” Tahminleri!

Ünlü Şirketten Şaşırtan “BTC, DOGE, SHIB ve ETH” Tahminleri!, kripto para takipçileri için Ünlü Şirketten Şaşırtan “BTC, DOGE, SHIB ve ETH” Tahminleri! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Şirketten Şaşırtan “BTC, DOGE, SHIB ve ETH” Tahminleri! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Şirketten Şaşırtan “BTC, DOGE, SHIB ve ETH” Tahminleri!

Kripto para analiz şifrketi Arcane Research, yatırımcılara önümüzdeki yıl Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) gibi büyük kripto para birimlerine ve Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) başta olmak üzere meme coin’lere neler olabileceğine dair tahminlerde yer alıyor. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Arcane Research raporunda SHIB, BTC, ETH ve layer 1 coin’lerine dikkat çekti

Haftalık Güncelleme raporunda Arcane ETH’nin fiyat performansı yönünden Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğini, fakat piyasa değeri ile Bitcoin’in gerisinde kalmaya devam edeceğini tahmin ediyor. Ethereum’un değerlemesi şu anda 490 milyar dolar civarındayken, BTC’nin değeri 1 trilyon dolar. BTC’den daha iyi performans göstereceği düşünülen Ethereum ise, bu sırada, diğer layer 1 ağlarından gelen tehditlerle de yüz yüze. 2021’de layer 1 coin’leri olan Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Terra (LUNA), Fantom (FTM) ve Harmony (ONE), kâr yönünden ETH’yi çoktan geride bıraktı.

Piyasa İncelemesi: Büyükler Çökerken Bu 5 Altcoin Fırlıyor!

Rapor, kullanıcı kabulü ve fon girişleri artmaya ve bu paraların fiyatını artırmaya sürdükçe, bu platformların altcoin’lerinin gelecek yıl ETH’den daha iyi performans göstermeye devam edeceğini dile getiriyor. Arcane’e göre ETH dışındaki diğer layer 1’ların benimsenmesi artış yaşamaya devam edecek ve coin’ler de ETH’den daha iyi performans gösterecek.

En son, 2021’e ismini duyuran, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi meme coin’lere gelince, firma bu tokenların çoğunun bu seneki büyük rallisinin ardından düşüş yaşayacağını düşünüyor. “Çoğu meme coin, 2021’deki saçma zamanların tarihsel bir kalıntısı olarak belirsizliğe dönüşecek,” ifadeleri kullanılıyor. DOGE ve SHIB, uzun zamandır düşüş yaşıyor. DOGE 8 Mayıs 2021’de gördüğü 0.73 dolarlık rekorunun yüzde 76, SHIB ise 28 Ekim 2021’de gördüğü rekorunun yüzde 60 altında.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu