Kripto Haberleri

Ünlü Stratejist: Kurumsal Para, 2022’de Bu Kripto Paraya Akacak!

Ünlü Stratejist: Kurumsal Para, 2022’de Bu Kripto Paraya Akacak!, kripto para takipçileri için Ünlü Stratejist: Kurumsal Para, 2022’de Bu Kripto Paraya Akacak! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Stratejist: Kurumsal Para, 2022’de Bu Kripto Paraya Akacak! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Stratejist: Kurumsal Para, 2022’de Bu Kripto Paraya Akacak!

Miller Tabak Genel Müdürü ve Hisse Senedi Stratejisti Matt Maley, Bitcoin (BTC)’in çöküşünü, Ocak ayında geri çekilme olasılığını, Fed’i ve 2022 kripto görünümü tartışmak için Brian Sozzi’nin sorularını yanıtladı. İşte açıklamaları…

Matt Maley, kripto para piyasası için Bitcoin’in kritik desteğini paylaşıyor

Brian Sozzi’nin sorularından biri, Maley’in düzeltme hakkın düşüncesi almakla alakalıydi. Miller Tabak Genel Müdürü bu soruya şu yanıtı verdi:

Bitcoin 200 günlük hareketli hemen hemenyı test ediyor. Bunun altına düşerse, daha fazla sorun yaşayabiliriz. Bence kurumsal yatırımcılar satıyor ve yıl başından sonrasını planlıyorlar.

Ünlü İsimler de Var: Şaşırtan Milyonluk Kripto Para Vurgunu!

Ünlü Stratejist, kurumsalların Ocak ayında Bitcoin’e geri döneceğini düşünüyor

Sozzi’nin ikinci sorusu yükselişle alakalıydi. Matt bu hususta Sozzi’ye katılıp bireysel yatırımcıların etkili olduğunu dile getirdi:

Bireyseller şu anda biraz uzaklaştı çünkü daha zayıflar. Kurumsal oyuncular büyük kazananlar olmalarını ve büyük varlıklarını umursarlar. Yeni yılın bir likidite planı olduğunu düşünüyorum. Gelecek yıl daha az likiditeye sahip bulunacağız. Yılın ilk yarısından sonra, kurumsal oyuncular Bitcoin’e geri dönerken ve bireysel yatırımcıda onları takip ederken, enteresan bir ralli yaşayabiliriz.

Analist, Sıradaki Patlayıcı Altcoin Projesini Duyurdu!

Analist’e göre kripto piyasası kötü bir Ocak ayını atlatabilir

Sıradaki soru düzeltmenin zamanlamasıyla alakalıydi. Uzman düzeltme için hangi ay olduğunu ve neden tetikleneceğini detaylandırıyor:

İlk yarıdan başlayarak. 2016, 2015’dan bu yana o bölgede kötü bir Ocak geçirmedik. Ocak genelde iyi bir yıl olmuştur. Ama sanırım son on yılın ortasında, birkaç yıl art arda piyasanın Ocak ayında vurduğu ve iki kez aslında bi hayli iyi vurulduğu oldu. Yani söz konusu değil.

Matt Maley endişeleriyle sürdürmekte:

Omicron için Fed’den fazla daha az endişeliyim. Fed şimdi sıkılaşıyor ve sıkılaştırma politikasıyla daha agresif hale geliyor, insanlar biraz daha fazla dikkatli olmalı. Kaza yapacağımız manasına gelmez. Bu, kötü bir ayı piyasası yaşayacağımız manasına gelmiyor, fakat gelecek yıl bazı sorunlara yol açacağını düşünüyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu