Kripto Haberleri

Ünlü Trader, 2022 İçin 4 Altcoin Seçti: Patlama Yapabilirler!

Ünlü Trader, 2022 İçin 4 Altcoin Seçti: Patlama Yapabilirler!, kripto para takipçileri için Ünlü Trader, 2022 İçin 4 Altcoin Seçti: Patlama Yapabilirler! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Trader, 2022 İçin 4 Altcoin Seçti: Patlama Yapabilirler! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Trader, 2022 İçin 4 Altcoin Seçti: Patlama Yapabilirler!

Popüler bir kripto analisti, 2022’de altcoin fiyat aralıkları için bir süper döngünün mevcut olduğunu ve büyük kazançlar için potansiyel olarak daha yüksek değer elde edebilecek dört kripto parayı inceliyor. Kriptosite.com olarak Nicholas Merten’in yorumlarını aktarıyoruz…

Analist, altcoin coşkusunun artacağını düşünüyor

Nicholas Merten, 489.000 YouTube abonesine, Bitcoin (BTC) biraz durgun gözükse de, altcoin projelerine yönelik coşkunun büyük ölçüde artacağını dile getirdi ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Hisse senetleri, emtialar ve forex piyasaları gibi her bir finansal varlık türündeki tüm boğa piyasalarında ve özellikle çok yaratıcı, bi hayli hızlı tempolu bir piyasada gördüğümüz gibi; boğa piyasasına doğru ilerledikçe, kripto gibi bir ortamda, altcoin değerlemelerinde daha fazla likidite, daha fazla sermaye ve daha fazla heyecan göreceğiz… Bitcoin nereye giderse gitsin burada odak noktası altcoin’ler.

Balinalar, Bu Altcoin Projesini Stoklamakla Meşgul

DataDash sunucusu, son 12 gün içinde Bitcoin’e (AAVE/BTC) karşı %63 ralli gören merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Aave (AAVE) ile ilgileniyor. AAVE’de fiyat anlamında büyük bir kırılma olduğunu düşünüyor. Merten bunun bunun yanında, yaz ve sonbahar aylarında yavaş bir düşüşün ardından BTC’ye karşı güzel bir biçimde toparlandığını dile getirdiği Uniswap’a (UNI) bakıyor. UNI’nin daha yüksek bir kırılma için devam etmek için temele sahip olduğunu dile getirdi.

Geçen günlerde Yearn Finance’in dolaşımdaki YFI’ların bir miktarını geri aldığını duyurmasının ardından git gide artan YFI da Merten’ın radarında. Merten, analizini geliştirici dostu, katman-1 DeFi protokolü Radix (XRD) ile sonlandırıyor. Radix’in 0.22 dolardan 0.30 dolara çıkmasından bahsederek burada bir sonraki dalga için ivme kazanmaya başladığını düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu