Kripto Haberleri

Ünlü Yönetici, 2022’de Büyük İsim Yapacak 3 Altcoin’i Duyurdu!

Ünlü Yönetici, 2022’de Büyük İsim Yapacak 3 Altcoin’i Duyurdu!, kripto para takipçileri için Ünlü Yönetici, 2022’de Büyük İsim Yapacak 3 Altcoin’i Duyurdu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Yönetici, 2022’de Büyük İsim Yapacak 3 Altcoin’i Duyurdu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Yönetici, 2022’de Büyük İsim Yapacak 3 Altcoin’i Duyurdu!

Bir kripto araştırma şifrketinın 24 yaşındaki kurucusu, 2022’deki en büyük piyasa olayına yol açabilecek 3 altcoin tokenini paylaşıyor. Jack Niewold, altcoin araştırma şirketi Crypto Pragmatist’in kurucusu. Niewold, stratejisinin hızla yükselebilecek nakit akışı sağlayan altcoinleri belirlemek olduğunu dile getiriyor. 2022’de kriptoyu şekillendirmesi en olabilecek olan ve isim yapacak 3 tokeni paylaşıyor. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

2022'ye Damga Vuracak Stake Coinleri

3 altcoin projesi paylaşımı yaptı

Bitcoin 3 Ocak’ta yeni bir rekor hash oranı yakalarken, en büyük kripto para birimi etrafındaki yatırımcı hissiyatı düşüş eğilimine girdi. Lakin tüm kripto varlıkları yeni yıla olumsuz bir notla başlamadı. Salı günü CoinMarketCap verilerine göre, piyasa değerine göre en büyük 100 kripto para birimi içindeki coinlerin geçen hafta üçte birinden fazlası yükselirken, bunun yanı sıra Bitcoin %4’ün üzerinde düştü. Bazı kripto yatırımcıları, altcoinlerin Bitcoin’e karşı üstün performansının, farklı teknolojiler ve kuvvetli temel değerler aracılığıyla desteklenen tokenlerin orijinal kripto para biriminden ayrıldığının bir işareti olduğunu savundu.

Bloomberg Uzmanı, Bu 2 Altcoin'i Seçti: Piyasayı Ele Geçiriyorlar!

Bireysel yatırımcılar için kurumsal düzeyde altcoin araştırması sağlamayı amacında olan Crypto Pragmatist’in kurucusu Jack Niewold, “Bence bu, kripto yatırımcısı olmak için gerçekten heyecan verici bir zaman manasına geliyor” dedi. 24 yaşındaki yönetici, Bitcoin ve Ethereum’a ilk kez 2017’de girdi, fakat altcoin endekslerinin analizi, daha ufak kripto para birimlerinde daha fazla getiri potansiyeli olduğunu fark etmesine yardımcı oldu. Bitcoin’in geçen seneki %60’lık getirisi, büyük geleneksel varlıklarınkini geride bırakırken, geçen sene %7,874, %3,020 ve %13,075 git gide artan  SOL, AVAX ve LUNA’ya kıyasla sönük kaldı.

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 DeFi Altcoin'i İnanılmaz Artabilir!

Nakit akışı sağlayan altcoinler nasıl belirlenir?

Niewold, Twitter gibi sosyal platform platformunda ivme kazandıran projeler ile ilgili bilgi arıyor. Ayrıca, piyasa değerinde git gide artan yahut piyasaya karşı hareket eden kripto para birimlerini de takip ediyor. Bir dizi potansiyel gizli “mücevher/gems” tanımlandıktan sonra, kilitli toplam değer gibi kripto-yerel metriklerin bir kombinasyonunu ve bunları analiz etmek için fiyat-kazanç dahil olmak üzere geleneksel finansal metrikleri uygular. Erken inceleme sürecinden sonra, veri merkezli analize dayanarak bir tokenin değerinin düşük olduğu sonucuna varamazsa, projenin teknik incelemesini okuyacak, anlaşmazlık kanallarını kontrol edecek ve sorular soracaktır. Niewold, esas olarak blockchainde yürütülen işletmelerin tokenleri olan nakit akışı sağlayan altcoinlere odaklandı. Bu projelerin nakit akışlarını token sahiplerine geri alımlar yoluyla dağıtabileceğini açıklıyor. Nakit akışlarını diğer kripto para birimleri şekilinde ödeyen protokoller de var.

Bitcoin, SHIB ve DOGE Düşüyor: Bu 7 Altcoin ise Fiyatını Katlıyor!

Radarındaki 3 altcoin

Niewold’un görüşüne göre, kripto piyasası 2022’de düşüş ve yükseliş görünümlerine bölünmüş durumda. Böylesine belirsiz bir piyasa zemininde, kriptodaki anlatıları takip etmenin belirli ticker’ları takip etmekten daha faydalı olduğunu düşünüyor. Bu yıl kriptoyu şekillendirebilecek anlatılardan biri, DeFi protokollerinin takip etmesi yahut likidite için savaşması sebebiyle likiditenin artması. Bu, son haftalarda “Curve Wars” olarak adlandırılan şeyde zaten oynuyor. Curve Finance, CRV tokenini yönetişim tokeni olarak sunar; bu, tokenin oy hakları verdiği manasına geliyor. DeFi protokolleri, oylamayı lehlerine çevirmek için CRV tokenlerini biriktirmek için yarışırken, bu, CoinGecko verilerine göre geçen ay %68 git gide artan CRV tokeni üzerinde satın alma baskısı yarattı.

Ünlü Milyarderden Bu Altcoin'e Dev Yatırım: Fiyat Fırladı!

Bu anlatı ile ilişkili diğer tokenler içinde Redacted Cartel (BTRFLY) ve Convex Finance (CVX) yer alıyor. Delphi Digital’e göre, Curve’ün toplam değerinin %85’inin Convex üzerinden yönlendirilip stake edilmesiyle Convex Finance, Curve’ün likidite teşvikleri üzerinde en fazla güce sahip. Bu yıl piyasayı şekillendiren bir başka anlatı, Ethereum’un ikinci katman ağlarındaki potansiyel patlama. Birinci katman protokolleri, Bitcoin, Ethereum ve Solana gibi temel blockchain atıfta yer alırken, ikinci katman ağları, ölçeklenebilirliklerini ve verimliliklerini yükseltmek için genelde birinci katman blockchainleriyle birleştirilebilen üçüncü taraf entegrasyonlardır. Niewold, “2021, Solana, AVAX ve Terra’nın kalktığını gördüğümüz katmanların yılıydı. Bence 2022, Ethereum’un direndiği yıl olabilir” diyor.

Bu 4 Altcoin, Ethereum'u Geçecek!

Aslını söylemek gerekirse, bir çok Ethereum meraklısı, ikinci katman ağları etrafında ivmeyi sürdürmek için kripto Twitter’da “L222” hashtagini kullanmaya başladı, fakat Arbitrum, Optimism ve Zksync gibi en büyük ikinci katman ağlarında halen yerel tokenler yok. Traderlar, bu ağların bir noktada ödül olarak erken kullanıcıların cüzdanlarına tokenleri airdroplayacağını tahmin ediyor, fakat bunun garantisi yok.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu