Kripto Haberleri

Ünlü Yönetici: Bu Altcoin, Bitcoin’i Yenip Kral Olacak!

Ünlü Yönetici: Bu Altcoin, Bitcoin’i Yenip Kral Olacak!, kripto para takipçileri için Ünlü Yönetici: Bu Altcoin, Bitcoin’i Yenip Kral Olacak! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ünlü Yönetici: Bu Altcoin, Bitcoin’i Yenip Kral Olacak! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ünlü Yönetici: Bu Altcoin, Bitcoin’i Yenip Kral Olacak!

Üniversiteyi eğitimini boş veren 20 yaşındaki bir kripto para piyasası yapıcısı neden “kral kripto para birimi” olarak Bitcoin‘in yerine öncü altcoin Ethereum’u gördüğünü özetliyor. Matthew Tweed, kripto şirketini Londra’nın dışındaki banliyölerdeki ebeveynlerinin evinden yönetiyor. 20 yaşındaki Tweed, kripto ile ilgili yaptığı konuşmaların “hemen hemen %90’ının” Reddit’te gerçekleştiğini dile getirdi. Tweed, teknolojik avantajları sebebiyle sonunda Bitcoin’in yerini alacağını düşündüğü Ether’i destekliyor. Açıklamalar Kriptokoin.com’da.

Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Bitcoin’i Kesinlikle Geçecek!

Öncü altcoin kriptonun da kralı olacak

Matthew Tweed, kripto para birimiyle alakalı ilk kıymetli dersini altı yıl önce, halen 14 yaşındayken öğrendi. Tweed, “Kriptoya yatırım yapmaya başladım çünkü çevrimiçi pazarlar için olması gereken enteresan bir token buldum ve bundan Bitcoin’e geçtim” dedi. Yönetici “Projenin adını hatırlayamıyorum fakat bu bana çok sayıda harika projenin olduğunu, fakat bir çok projenin sonuç vermediğini gösterdi” diye sürdü. Tweed şimdi şirketi Pine Financial’ı Londra’dan 25 dakika uzaklıktaki orta büyüklükte bir banliyö kasabası olan Woking’deki aile evinden yönetiyor. Kripto para işlemlerinin bu alanında %100 yıllık kazançların olabilecek olduğuna inanıyor.

Bu 4 Altcoin, Ethereum'u Geçecek!

Düşük gecikmeli yahut piyasa yapıcı ticaret, karlılığı yükseltmek için algoritmik işlemlerin kullanılması manasına gelmektedir. Tweed’in botları, Deribit gibi kripto borsalarında işlem gerçekleştiriyor. Tweed, “Arkamda sekiz figür olmadan piyasa oluşturma alanına girmeyi başardım, fakat çok erişilebilir değil” dedi. Girişimci bunun bunun yanında rekabetçi olmak için çok zaman harcamanız gerektiğine inanıyor. Tweed, Reddit‘te bu zamanın mühim bir miktarını harcadı. Piyasa yapıcı işlemlerdeki ilk kırılmasının, sosyal ağ sitesinde başka bir kullanıcıyla etkileşimden geldiğini dile getirdi. Tweed, nicel ticarete ve otomatik stratejilere odaklanan 1,2 milyon kullanıcılı bir Reddit forumuna atıfta bulunarak konu ile alakalı şunları dile getirdi:

2018’in sonunda düşük gecikmeli ticarete girdim. Bu, Reddit’te tanıştığım birinden geldi – dürüst olmak gerekirse, yaptıklarımın %90’ı ve tanıştığım insanlar, algo-ticaretin çeşitli alt redditlerinden geldi. Çalışmalarımın çoğu için çok fazla r/algotrading yapıyorum. Belirli alt dizinler iyi, fakat r/kripto para birimi gibi yerlerde çok iyi içerik yok, bu yüzden zar zor bakıyorum.

Plutus: ADALend'in Merkezi Olmayan Uygulama Backend'i

Üniversite eğitimi çekici gelmedi

Tweed, sınıf dostları üniversiteye başvurmaya başlarken, algoritmik işlemlerde bir kariyere başladı. Onun için, kripto para ticaretindeki başarısı göz önüne alındığında, resmi bir eğitimin çekiciliği sınırlıydı. En çok hangi kriptoları sevdiği hususunda Tweed, Ethereum ağının üstün teknolojik kabiliyetlerinin Ether tokeninin Bitcoin’i geçmesini sağlayacağına inandığını dile getirdi. Konuya ilişkin şöyle dedi:

Ethereum çok daha ölçeklenebilir olacak – bu, çok daha iyi uygulamalar yapabilmenin yolunu açmalı, böylece uygun bir akıllı anlaşma tabanlı merkezi olmayan sisteme sahip olabilirsiniz. Bitcoin’in üzerine asla akıllı borsalar kuramazsınız – bunun için bir platform yok. Uzun vadede, öncü altcoin Ethereumun kral kripto para birimi olma şansının yüksek olduğunu düşünüyorum.

Stratejist: Para, 2022'de Bu Kripto Paraya Akacak!

Ether bu sene dalgalı bir seyir izledi “Londra hard fork” yükseltmesinin uygulanmasından bu yana hemen hemen %10 artışla 3.140 dolara yükseldi. Tweed’a göre Ethereum 2.0, kripto alanında ölçeklenebilirlik için harika olacak. Ayrıca, bir çok akıllı anlaşma platformu, Ethereum’dan daha iyi ölçeklendiğini iddia etse de, genelde aşırı derecede merkezidirler yahut kriptonun amacını bozan diğer temel takaslar yapıyorlar görüşünü savundu. Bunun yanında, göreceli bir yabancı olarak kendi başarısına rağmen, Tweed yatırımcıların kendilerini kripto para birimi alanına atmadan önce dikkatli olmaları gerektiğini dile getirdi. Girişimci konuya ilişkin şöyle konuştu:

Kripto para birimi bi hayli ufak ve uzmanlık gerektirir. Bireysel yatırımcıların para kaybetmelerinin bir çok yolu var. Düzenleyicilerin sektör ile ilgili bilgi sahibi olmaları gerekiyor, fakat genelde, bireysel yatırımcıları korumak için borsa düzenlemesi, risk açıklamaları ve eğitimden yanayım.

Shiba Inu Önemli Duyuruyu Yaptı: Bu Altcoin Kullanılacak!

Tweed, bireysel yatırımcıların daha sıkı düzenlemeler olmadan potansiyel olarak para kaybedebilecekleri bir alan örneği olarak, bi hayli değişken Dogecoin gibi “sh*tcoin”lere işaret etti. Tweed, “[Sh*tcoin’ler] keyifli ve onları seyretmekten zevk alıyorum ama onlara yatırım yapmam veya tutmam. Fiyat kısa vadede yükselebilir, fakat uzun soluklu zamanda artması için hiçbir neden yok” dedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu