Kripto Haberleri

Usta Trader: Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere Yönünü Çevirdi!

Usta Trader: Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere Yönünü Çevirdi!, kripto para takipçileri için Usta Trader: Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere Yönünü Çevirdi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Usta Trader: Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere Yönünü Çevirdi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Usta Trader: Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere Yönünü Çevirdi!

Inside Edge Capital Management’ın kurucusu Todd Gordon, Bitcoin (BTC)’in son çıkışının büyük olasılıkla ilk adım olduğunu, fakat yatırımcıların kripto para birimlerine ne kadar ayrıklarına dikkat etmesi gerektiğini dile getiriyor.

Todd Gordon: Bitcoin (BTC)’de 150.000 dolara kadar bir direncimiz yok

Bitcoin 9 ve 10 Kasım’da ATH düzeylerine ulaştıktan sonra Gordon, CNBC’nin “Trading Nation” programına yaptığı bilgilendirmede, “Müşteri portföylerinin bir parçası olması gerektiğini düşünüyorum, fakat ufak bir parçası” dedi. Aynı zamanda Gordon, Bitcoin’in 6 haneli fiyatlara ulaşılabileceğini de ekliyor:

Aslını söylemek gerekirse 125.000 ile 150.000 dolar içinde bir direncimiz yok, yani… Bence oraya ulaşacak.

İşte Bu Hafta Bitcoin Fiyatını Belirleyecek 5 Önemli Gelişme!

Todd Gordon portföyünün hemen hemen %3′ünü kripto paralara ayırıyor

Portföyünün %3’lük kısmını kripto paralara ayırdığını söyleyen Gordon, Apple şirketinin kripto teknolojisini araştırırken, Çin yasağı ve metaverse’nin genişlemesinin bir sonucu olarak madenciliğin ABD’de yoğunlaştığını ve piyasasının “enteresan” volatilitesine rağmen birkaç yukarı yönlü katalizörü olduğunu dile getiriyor:

Boğalıyım ama piyasa aşırı volatil, lütfen dikkatli olun ve burada neyle uğraştığınızı anlayın.

“Yeni Dalga!” Analistler: Bitcoin (BTC)'de Spot Hacimler Düşüyor

Chantico Global’in kurucusu ve CEO’su Gina Sanchez aynı röportajda, Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell’ın bir kripto yasağını düşünmediğini söyleyerek son ralliyi ateşlemesine yardımcı olmasına rağmen, Fed’in Bitcoin’in en büyük rüzgarlarından biri haline gelebileceğini dile getirdi. Aynı zamanda Lido Advisors’ta baş pazar stratejisti olan Sanchez, gelecek Fed kararlarının kripto para piyasasını olumsuz etkileyeceğini düşünüyor:

Ekonomi yeniden açılmaya sürdükçe ve sayılar ısınmaya başladıkça, bir noktada Fed’in devasa para desteğinden geri adım attığını, piyasalardaki likiditeyi azalttığını ve potansiyel olarak kripto performansını boğduğunu göreceğiz.

Sanchez bunun bunun yanında, kendi kripto para birimlerini oluşturmaya çalışan küresel merkez bankalarının da bir tehdit oluşturabileceği hususunda ikazyor:

Merkez bankası kripto para birimleri (CBCD), düzenleme söz konusu olduğunda bir avantaja sahip olma potansiyeline sahip ve şu anda kripto ile alakalı büyük bilinmeyen bu. Büyük kazananlar ve kaybedenler yaratabilir.

Her şey düşünüldüğünde, Sanchez, ihtiyatın anahtar olduğu hususunda Bitcoin (BTC) sahibi olan Gordon’la hemfikirdi. Sanchez’de ufak pozisyonların güvenli olduğunu düşünüyordu:

Bir pozisyon alırsanız, çok ufak bir pozisyon olmalı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu