Kripto Haberleri

Uzman 2022’de İzlemeniz Gereken 5 Metaverse Coin’i Duyurdu!

Uzman 2022’de İzlemeniz Gereken 5 Metaverse Coin’i Duyurdu!, kripto para takipçileri için Uzman 2022’de İzlemeniz Gereken 5 Metaverse Coin’i Duyurdu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Uzman 2022’de İzlemeniz Gereken 5 Metaverse Coin’i Duyurdu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Uzman 2022’de İzlemeniz Gereken 5 Metaverse Coin’i Duyurdu!

İşlem hacminde ve genel değerlemesinde giderek daha fazla yer kaplayan metaverse coin ve projeleri, artık piyasa önderlerini de ağırlıyor. Bu yazıda, en düşükten en yükseğe 24 saatlik işlem hacmine göre sıralanmış, şu anda en yüksek işlem gören ilk beş metaverse coin’e göz atıyoruz. Analist Paul Brabus bize eşlik ediyor.

İşte 2022’de yakında zamandan takip edilecek 5 metaverse coin

24 saatlik işlem hacminde 110 milyon dolara ulaşan Chromia (CHR), gerçek dünya çapında merkezi olmayan uygulamalar oluşturmayı kolaylaştıran Metaverse projeleri için bir platformdur. Ethereum uygulamalarıyla uyumludur ve geliştiricilerin uygulamaları daha bi hayli hızlı kodlamasını sağlar. Analiste göre 260 milyon dolarlık piyasa değeri olan Mines of Dalarnia ortaklığı CHR’yi verimli bir yıla hazırlıyor.

Dördüncü sırada, günlük 133 milyon dolara ulaşan işlem hacmiyle, Chromia üzerine kurulu bir çiftlik ve inşaatçı MyNeighborAlice (ALICE) yer alıyor. Metaverse projesi kullanıcıların sanal adalar satın almalarına ve bunları benzersiz öğelerle yükseltmelerine olanak tanıyarak oyuncuların adalarından para kazanmalarını sağlar. Analiste oyunun, 2022 Baharında piyasaya sürüleceğini hatırlatıyor.

Mart 2018’de piyasaya sürülen Axie Infinity, popüler Blockchain tabanlı oyunlardan biridir ve oyunun arkasındaki ekip özellikle oyun için tam bir Blockchain inşa etti. Bu Blockchain’e Ronin denir ve Ethereum’un bir side chain’dir. AXS, 24 saatte 184 milyon dolar işlem hacmine ulaşıyor. Analiste göre gelecek yıl piyasaya sürülecek Battles V2, RON ve Land Gameplay ile birlikte AXS fiyatı yeni ATH’lere ulaşabilir.

Milyonerler Bu 9 Metaverse Coin Projesinden Alıyor!

Kriptosite.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Analist MANA için fiyat tahminlerini paylaşıyor

Analistin yakında zamandan takip ettiği Decentraland (MANA), 510 milyon dolar 24 saatlik işlem hacmiyle, piyasa değerine göre 29. sırada işlem görüyor. Analist, projenin halihazırda piyasadaki en kıymetli projelerden biri olsa da, Decentraland üzerine git gide daha fazla platform inşa edildiğinden, MANA’nın gelecek yıl fiyatını basit bir şekilde ikiye yahut üçe katlayabileceğini düşünüyor.

İlk sırada, 1.1 milyar dolar günlük işlem hacmiyle, Ethereum tabanlı bir 3D metaverse Sandbox (SAND) yer alıyor. Analiste göre Alfa sezonun tamamlanmasıyla, yakında zamanda yeni bir etkinlik hazırlanıyor. Sandbox, indirilebilir bir istemciye sahip olduğundan, diğer Metaverse projelerine kıyasla rakipsiz bir kaliteye sahiptir. Analist tüm bunların SAND fiyatına olumlu yansıyacağını düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu