Kripto Haberleri

Uzman: ONS ve Gram Altın Bu Seviyeleri Görebilir!

Uzman: ONS ve Gram Altın Bu Seviyeleri Görebilir!, kripto para takipçileri için Uzman: ONS ve Gram Altın Bu Seviyeleri Görebilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Uzman: ONS ve Gram Altın Bu Seviyeleri Görebilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Uzman: ONS ve Gram Altın Bu Seviyeleri Görebilir!

Para piyasaları araştırma müdürü Seda Yalçınkaya, gram altın ve ons altına yönelik beklentilerini paylaşımı yaptı. Değerli metal fiyat aralıklarını nelerin etkilediğine dair düşüncelerini aktardı, takip edilmesi gereken kritik düzeyleri tespit etti. Kriptosite.com olarak detayları inceliyoruz…

Uzman isim gram altın ve ons altını inceledi

Para Piyasaları Araştırma Müdürü Yalçınkaya, ons altının 1.800 dolar civarında kaldığını belirtirken Omicron varyantının fiyatı kısa vadeli olarak etkilediğini, uzun soluklu zamanda durumların kontrol altında olmasıyla birlikte yükselişin sınırlandığını dile getirdi. Genel olarak Omicron varyantı, korona virüs gibi vakalar insanları altın gibi güvenli liman varlığına yöneltiyor.

"Fena Yükselecek" 2 Uzman, Altın Fiyatı İçin Sıradakini Açıkladı!

Bunun yanı sıra piyasalarda yıl başının getirdiği bir rehavet ile hacimsizlik olduğunu düşünen uzman, önümüzdeki günlerde ABD Merkez Bankası’nın para politikasına yönelik açıklamaları sonucu altın fiyat aralıklarının değişim yaşayabileceğine gözleri üstüne topluyor. Ons altın fiyatında yatay hareketin sürdüğini, 1.795 dolar düzeysinin üzerinde işlem görmeye devam etmesi durumunda 1.830, 1.850 doların zorlanabileceğini düşünüyor. 1.850 doların aşılması durumunda yeni bir yükseliş eğiliminin görülebileceğini vurguluyor.

Seda Yalçınkaya, son kez, gram altın tahminlerini aktardı. Gram altının dolar/TL kurundan etkilendiğini, 675 liranın üzerindeki düzeylerde kalınması durumunda 770 liraya doğru yukarı yönlü bir hareket gerçekleşebileceğini düşünüyor. Dolar/TL paritesinin 11.7 liralık düzeynin üzerinde kalması durumunda gram altının daha da yükselebileceğini, fakat bu düzeynin altına inilmesi halinde 675 liranın kaybedilebileceğini aktarıyoruz. Altının gram fiyatı, 2021’i 750 liranın üzerinde kapattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu