Kripto Haberleri

Uzmanlar: Bu Altcoin, 1. Çeyrekte Zirveleri Görebilir!

Uzmanlar: Bu Altcoin, 1. Çeyrekte Zirveleri Görebilir!, kripto para takipçileri için Uzmanlar: Bu Altcoin, 1. Çeyrekte Zirveleri Görebilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Uzmanlar: Bu Altcoin, 1. Çeyrekte Zirveleri Görebilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Uzmanlar: Bu Altcoin, 1. Çeyrekte Zirveleri Görebilir!

Aave protokolü, otomatik piyasa yapıcılar (AMM) Uniswap, Balancer Labs ve Gelaton Network’ün uygulanmasıyla ölçeklendi. 2022 için, açık kaynaklı DeFi protokolü, Curve Finance ve Sushi Swap’a genişlemeye karar verdi. Altcoin projesinin yakın tarihli Centrifuge (CFG) ortaklığı da yer alırken, analistler birinci çeyrekte zirveleri planlıyor. İşte ayrıntılar…

Analistlere göre Aave fiyatı vites yükseltiyor

Aave protokolü, 2022’de ağını daha da ölçeklendirmeyi planlıyor. Polygon ve Avalanche’ye dağıtılan DeFi protokolü, ağı daha yüksek ölçeklemeye itti. Bu, Aave’nin kullanıcı tabanını güçlendirdi ve protokoldeki on-chain etkinliği artırdı. Daha da mühimsi, Aave’nin başlangıç ​​ekibi Blockchain’ler arası bir yönetişim köprüsü başlattı. Bu, protokolün mainnet yönetiminden birden fazla ağda yönetilebileceği manasına geliyor. Aave topluluğu, gas’sız oylamayı etkinleştirmek ve ağdaki kullanıcılar için yönetişimi kapsayıcı hale getirmek için çalışıyor.

Altcoin projesinden mühim haberler

Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere, Gerçek dünya varlıklarının DeFi protokollerine bağlanmasını sağlayan bir platform olan Centrifuge (CFG), RWA Pazarını başlatmak için Aave ile anlaşmaya vardığını açıkladı. Ayrıca projenin geliştirici ekibi V3 üzerinde çalışıyor. Bu yükseltme, açık kaynak protokolü, sermaye verimliliği, risk azaltma ve cross-chain köprülemeyi amaçlar. Ek olarak, Aave’nin V3 protokolü altı kez denetlendi ve Arbitrum test ağında çalışıyor.

Analistler AAVE için neler dile getiriyor?

Çinli bir gazeteci olan Colin Wu, Aave’nin 2022’de mobil cüzdanını piyasaya sürmek için çalıştığını bildiriyor. Aave, NFT Teminat protokolleri üzerinde çalışmaya başladı; 2022’deki web3 güncellemelerinin bir parçası olarak, DeFi protokolü yerel ödeme uygulamasını göndermeyi planlıyor. Bir kripto analisti Crypto_McKenna, Aave fiyat trendini değerlendirdi ve DeFi tokeninin yatırımcıların beklediğinden daha bi hayli hızlı bir aralığa gidebileceğini tahmin etti. Analist 2022 ilk çeyrek için aşağıdaki setup’ı paylaşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu