Kripto Haberleri

Uzmanlar, Bu Metaverse Coin’den Ralli Bekliyor!

Uzmanlar, Bu Metaverse Coin’den Ralli Bekliyor!, kripto para takipçileri için Uzmanlar, Bu Metaverse Coin’den Ralli Bekliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Uzmanlar, Bu Metaverse Coin’den Ralli Bekliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Uzmanlar, Bu Metaverse Coin’den Ralli Bekliyor!

Uzmanlar, oyunun popülaritesi arttıkça popüler metaverse coin Axie Infinity fiyatının %80 artabileceğini tahmin ediyor. Axie Infinity’nin geliştiricileri Sky Mavis, yakın günlerde geliştirilmekte olan arazi oyununu ortaya koydu. Axie Infinity, oyunu ilk 1000’de bitirenler için sezonluk ödülleri açıkladı. Stake ödüllerinde hedeflenen düşüşe rağmen, analist Ekta Mourya Axie Infinity fiyatında yükseliş görünümüne sahip. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin'e Çevirdi: Çok Güçlü!

Parlayan metaverse coin projesi

Play to earn oyunlara sermaye girişi artmaya devam ederken, Axie Infinity fiyatının yükseliş eğilimi var. Analiste göre AXS, benimsemedeki ani artış ve 2022 planları ile %80 oranında artabilir. En büyük oyna-kazan oyunlarından birisi olan Axie Infinity, benimsenme ve popülerlikte bir artışa tanık oldu. Oyunun tokeni AXS, 2021’in on iki ayı boyunca piyasa değerinde büyüme kaydetti. Axie Infinity ekosistemi ve oyununun geliştiricileri Sky Mavis, 2022 için yol haritalarını açıkladı. Oyna-kazan oyun ekosistemi planları, Axie Infinity için yükseliş öyküsünü ateşledi. Axie Infinity arazisi şu anda geliştirme aşamasında ve yıl içinde piyasaya sürülebilir. Ortalama Axie Infinity oyuncusu ayda 400 dolar kazanıyor ve bu da onu üçüncü dünya ülkelerinden gelen kullanıcılar için pasif bir gelir kaynağı yapıyor. Bugün erken saatlerde, oyna-kazan oyunu, oyunu bitirenler için sezonluk ödülleri açıkladı. Bu, oyuna yeni kullanıcıları çekebilir ve tokenin kabulünde bir artış manasına gelebilir. Ayrıca oyun, aylık 2.000.000 olan bahis ödüllerinin planlı olarak 1.566.000’e düşürüldüğünü açıkladı.

FXStreet analistleri, Axie Infinity fiyat trendini değerlendirdi. Analistler, Axie Infinity’nin bir geri dönüşün ardından yükseliş eğilimi başlatabileceğini tahmin ediyor. Analistlere göre, play to earn tokeninin çok sayıda yukarı yönlü potansiyeli var.

AXS İçin Tahminlerini Verdi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu