Kripto Haberleri

Uzmanlar Onayladı: Bu Altcoin’ler Ethereum’u Geçecek!

Uzmanlar Onayladı: Bu Altcoin’ler Ethereum’u Geçecek!, kripto para takipçileri için Uzmanlar Onayladı: Bu Altcoin’ler Ethereum’u Geçecek! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Uzmanlar Onayladı: Bu Altcoin’ler Ethereum’u Geçecek! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Uzmanlar Onayladı: Bu Altcoin’ler Ethereum’u Geçecek!

Ethereum rakibi olarak anılan Cardano (ADA), ilk ERC-20 dönüştürücüsünün lansmanını yaptı. Ethereum katilleri Polkadot (DOT), Solana (SOL) ve Cardano, 2021’de ilgi ve on-chain aktivitede bir artışa tanık oldu. DeFi projeleri, ucuz ve daha bi hayli hızlı işlemler için Ethereum ağından Solana yahut Avalanche’a taşınmaya sürdürmekte. Analistler, mevcut döngüde altcoin’ler için kırmızı bayraklara dikkat çekerek Ethereum fiyatında bir düşüş öngörüyorlar. Ayrıntılar için Kriptosite.com okumaya devam ediniz.

ADA, SOL ve DOT, Ethereum (ETH)’den daha iyi performans gösterebilir

Lider altcoin ‘birleşmeye’ yahut Proof of Work (PoW)’dan Proof Of Stake (PoS)’a geçişe doğru ilerlerken, uzman kişiler Cardano, Solana ve Polkadot’un ETH’den daha iyi performans gösterebileceğine inanıyor. Uzmanlar, Ethereum’un PoS geçişinin, altcoin projesinin milyonlarca yeni kullanan kişiyi bünyesine katmasına izin verebileceğine inanıyor. Bunun yanında, 2021 yılına kadar, katman-1 çözümleri on-chain aktivite ve işlemlerde bir artışa tanık oldu. Avalanche ve Polygon (MATIC), Eylül 2021’den yıl sonuna kadar günlük aktif adreslerde %435 ve %125 büyüme kaydetti.

Ethereum

Günlük etkin adreslerdeki artış, katman-1 ölçeklendirme çözümlerine yatırımcı ilgisinin arttığını gösteriyor. Uzmanlar, birleşmenin aktif kullanıcıları ve Ethereum ağındaki işlem hacmini artıracağını tahmin ediyor. Birleştirme aracılığıyla uygulanan temel iyileştirmelerin ağdaki işlem maliyetini düşürmesi bekleniyor. Bunun yanında, bir konsensüs mekanizmasından diğerine geçişin, ETH ağının git gide artan katman-1 ölçeklendirme çözümleriyle rekabet etmesine yardımcı olup olmayacağı açık değil.

Bir Ethereum katili olarak popüler olan Cardano, kısa süre önce ERC-20 dönüştürücüsünü piyasaya sürdü. Topluluk artık Ethereum’dan Cardano ağına ERC-20 token’leri getirme olanağına sahip olacak. Cardano, anlaşmaleri daha yüksek kapasitede yayınlamak için ağını yeniledi. Bir kripto analisti ve eğitimcisi olan FeraSY1, ETH fiyat aralıklarındaki düşüşün kırmızı bayrak olduğuna inanıyor. Analist, mevcut döngünün düşen altcoin fiyat aralıklarının kripto para birimleri için kırmızı bir bayrak olduğunu belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu