Kripto Haberleri

VC Firması, Bu Altcoin’lere Gözleri Çevirdi: Büyük Yıl, Yükselişteyiz!

VC Firması, Bu Altcoin’lere Gözleri Çevirdi: Büyük Yıl, Yükselişteyiz!, kripto para takipçileri için VC Firması, Bu Altcoin’lere Gözleri Çevirdi: Büyük Yıl, Yükselişteyiz! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. VC Firması, Bu Altcoin’lere Gözleri Çevirdi: Büyük Yıl, Yükselişteyiz! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

VC Firması, Bu Altcoin’lere Gözleri Çevirdi: Büyük Yıl, Yükselişteyiz!

Risk sermayesi şirketi Race Capital’in genel ortağı Alfred Chuang, kuruluşun Bitcoin ve DeFi platformu Solana’da yükseliş beklediğini ve birinci katman (L1) Blockchain’lerin geleceğine dair iyimser olduklarını dile getirdi. Chuang, bu alandaki altcoin projelerine yönelik talebin neden arttığını da paylaşıyor.

Birinci katman altcoin projeleri finansal değişiklik sağlıyor

CNBC’ye konuşan Chuang, kripto para birimleri etrafındaki heyecanın, demokratikleşmeyle birlikte gelen ve bundan dolayı daha fazla insana ulaşan genelleştirilmiş finansal ürünlere olan talebin yönlendirildiğini dile getirdi. Chuang’a göre, kripto para birimlerinin potansiyel büyümesi, esas olarak aracılara olan ihtiyacı ortadan kaldıran merkezi olmayan doğası sebebiyle, teknolojideki ‘en heyecan verici süredir’. “Yükselişteyiz” ifadesine gelince, Chuang, CNBC demecinde şunları paylaşıyor:

Bitcoin ve Solana gibi diğer birinci katman kripto para birimleri hususunda iyimseriz. Para birimlerinin ticaretinde, çok daha genelleştirilecek ve çok daha kapsamlı bir kitleye ulaşabilmek için çok daha demokratik hale getirilecek finansal ürünler yaratma hususunda bir heyecan var. 

Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere, Coinbase’nin üst düzey yöneticisi Surojit Chatterjee, popüler Twitter analistleri Michaël van de Poppe ve Austin Arnold, yakın tarihlerde “birinci katman (Layer-1) Blockchain projelerinin” 2022’de yükselişe geçeceğini tahmin etti. Race Capital’in genel ortağı Alfred Chuang’nın da ilgisini çeken bu projelerden bazıları aşağıdaki listededir.

  • Ethereum (ETH)
  • Binance Smart Chain (BNB)
  • Solana (SOL)
  • Cardano (ADA)
  • Polkadot (DOT)
  • Terra (LUNA)
  • Avalanche (AVAX)
  • Polygon (MATIC)
  • Algorand (ALGO)
  • TRON (TRX)

Chuang’ın beklentisi, FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried’in görüşüyle ​​örtüşüyor

Genç milyoner Fried, Ethereum ile rekabet ettiğini öne süren benzersiz temel teknolojiye atıfta bulunarak Solana’nın (SOL) değerinin artacağına inanıyor. Bu potansiyele dayanarak Chuang, risk sermayesi şirketlerinin Blockchain merkezli firmalara desteklerini artıracağını dile getirdi. Chuang, DeFi gibi ürünlerin bi hayli hızlı kripto büyüme oranının, VC şirketlerinin benzersiz bir teknoloji ürünü olduğu için sektörü keskin bir biçimde takip edeceği manasına geldiğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu