Kripto Haberleri

Veriler Konuşuyor: Bu Altcoin, Balinaları Favorisi Oldu!

Veriler Konuşuyor: Bu Altcoin, Balinaları Favorisi Oldu!, kripto para takipçileri için Veriler Konuşuyor: Bu Altcoin, Balinaları Favorisi Oldu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Veriler Konuşuyor: Bu Altcoin, Balinaları Favorisi Oldu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Veriler Konuşuyor: Bu Altcoin, Balinaları Favorisi Oldu!

2021 yılı, Ekim ayında %1.000’lik bir geri dönüş ve ilk listelemelerden bu yana milyon yüzdelik getiri ile bir çok insanın yaşamını değiştiren meme tabanlı coin için muzaffer bir yıldı. Altcoin şu anda 1,1 milyondan fazla holder’ıyla kripto para piyasasında en popüler pozisyonlardan biri olmaya sürdürmekte.

SHIB, balinalar içinde en popüler altcoin olmaya sürdürmekte

Kriptosite.com olarak açıkladığimiz üzere, 2021 yılı sona ererken, Shiba Inu (SHIB), 1,8 milyar dolarlık sayısız balina katmanı adresiyle en büyük 1.000 Ethereum adresi içinde en popüler altcoin olmaya sürdürmekte. Varlığın piyasa değeri önceden 1,8 milyar doların altına düşerken, Yeni Yıl kutlanmadan hemen önce piyasada olumlu bir hava var.

Altcoin
Kaynak: WhaleStats

Diğer piyasalar ve on-chain Shiba Inu metrikleri de yeşil bölgeye girdi ve net akışta, balina sınıfı cüzdanlardaki hemen hemen bakiyede ve SHIB varlıklarının hemen hemen değerinde büyüme gösterdi. İlgili ölçümlerin büyümesi, bugün Shiba Inu’nun %2’lik fiyat artışına ve işlem hacimlerine göre hemen hemen hiç satış baskısının olmamasına bağlı.

Shiba Inu için genel piyasa verileri bi hayli olumlu gözükse de varlığın oynaklığı hala son derece düşük değerlerde ve geleneksel hisse senetleri, tahviller ve yabancı para birimleri için yaygın olan oran olan günlük %2’ye ulaşıyor. Kripto analisti Arman Shirinyan’a göre, token’in piyasa geçmişine ikaznca, git gide artan oynaklık, Shiba Inu’nun ana “satış noktalarından” biri ve kullanıcıların çoğunluğu, SHIB için sürpriz olmayan %100 başka bir dalgayı sürerek “ikramiyeyi vurmak” için varlık satın alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu