Gündem

Xiaomi’nin yeni telefonu Civi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Xiaomi’nin yeni telefonu Civi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı , ekonomi haberleri bölümümüzde Xiaomi’nin yeni telefonu Civi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Xiaomi’nin yeni telefonu Civi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Xiaomi’nin yeni telefonu Civi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Xiaomi'nin yeni telefonu Civi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Son senelerda mobil cihaz pazarında bi hayli hızlı bir biçimde zirveye tırmanan Çinli mobil cihaz üreticisi Xiaomi, yelpazesine yeni bir seri daha ekliyor.

Civic olarak adlandırılan yeni mobil cihaz serisinin 27 Eylül’de Xiaomi aracılığıyla tanıtılacağını bundan öncekilerde sizlerle paylaşmıştık.

Beklenen oldu ve Çinli marka “CC” serisi yerine geçecek yeni Civi serisindeki ilk modelini görücüye çıkardı.

XIAOMI CIVI ÖZELLİKLERİ

Daha çok dizayna odaklanan Xiaomi Civi modelinde, 6.55 inçlik büyüklüğünde ve 120Hz yenileme hızına sahip HD+ AMOLED bir ekran yer alıyor.

Snapdragon 778G yonga setinden güç alan telefonda, 8GB/12GB RAM ve  128GB/256GB depolama seçenekleri mevcut.

xiaomi civi

Telefonun arka bölümünde 64MP+8MP+2MP olmak üzere üçlü kamera tercih eden Xiaomi, ön tarafta ise 32MP’lik tek bir kamera yerleştirdi.

En son, 5G bağlantı desteğine de sahip Xiaomi Civi, 55W bi hayli hızlı şarj destekli 4500 mAh batarya kapasitesiyle kutusundan çıkacak.

XIAOMI CIVI FİYATI

  • Xiaomi Civi 8GB/128GB – 400 dolar
  • Xiaomi Civi 8GB/256GB – 450 dolar
  • Xiaomi Civi 12GB/256GB – 480 dolar

xiaomi civi

xiaomi civi

xiaomi civi

Başa dön tuşu