Ethereum Haberleri

XRP, Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: Kısa vadeli senaryolar

XRP, Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: Kısa vadeli senaryolar, kripto haberleri bölümümüzde XRP, Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: Kısa vadeli senaryolar başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. XRP, Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: Kısa vadeli senaryolar ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

XRP, Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: Kısa vadeli senaryolar

Cardano: ADA/USDT

Günlük grafikte alçalan takoz formasyonunun kırılımıyla birlikte dile getirdiğimiz ilk direnç düzeysinden gelen satış baskısı neticesinde takoz formasyonu tekrar test edildi. 2.071 düzeysini artık destek düzeysi olarak takip edeceğiz. Günlük grafikte 1.924 ana destek düzeysinin altında mum kapanışı görmediğimiz sürece yükseliş trendi devam eder. Yükselişlerde 2.420 üzerinde mum kapanışı görülür ise takoz formasyonun hedefi olan 2.800 düzeysine kadar yükselişler takip edilebilir.

Cardano grafiği: ADA/USDT

XRP: XRP/USDT

Günlük grafikte dile getirdiğimiz Harmonik GARTLEY Pattern oluşumunu bitirdiktan sonra sert satış ile 1. hedefini alan fiyat hareketi, dile getirdiğimiz 1.1640 günlük destek bölgesinden tepkisini aldı. Yükselişlerde 1.3300 direnç düzeysi takip edilmeli. Bu düzey kırılır ve üzerinde mum kapanışı görülür ise 1.4151 ve 1.5500 düzeyleri hedef olarak beklenebilir. Orta vadede 1.1640 düzeysinin altında mum kapanışı görmediğimiz sürece yükseliş trendi devam eder.

XRP grafiği: XRP/USDT

Dogecoin: DOGE/USDT

Günlük grafikte takip ettiğimiz Harmonik GARTLEY Pattern oluşumunu tamamlayamayan fiyat hareketi, 0.3400 direnç düzeysinden satış baskısı ile karşılaşmıştı. 0.2580 düzeysindeki ana destek bölgemizden tepkisini alarak tutunan fiyat hareketi, yükselişlerde 0.3400 düzeysini aşar ise 0.3991 ve 0.4400 direnç düzeylerine kadar ilerleyebilir. Düşüşlerde ise ana destek olarak takip ettiğimiz 0.2580 ve 0.2154 desteği takip edilebilir.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT
Phemex sponsorluğunda

ADA, XRP ve DOGE işlemleri Phemex’te

6 milyar doların üzerinde günlük işlem hacmiyle global kripto para borsası Phemex’te ADA, XRP ve DOGE işlemleri basit, bi hayli hızlı ve güvenli! 100 dolara kadar hoşgeldin bonusuyla alım satıma başlamak için şimdi kaydolun.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu