Kripto Haberleri

XRP’de hareketli saatler: Balinalar 150 milyon dolarlık transfer gerçekleştirdi

XRP’de hareketli saatler: Balinalar 150 milyon dolarlık transfer gerçekleştirdi, kripto para haberleri bölümümüzde XRP’de hareketli saatler: Balinalar 150 milyon dolarlık transfer gerçekleştirdi başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. XRP’de hareketli saatler: Balinalar 150 milyon dolarlık transfer gerçekleştirdi ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

XRP’de hareketli saatler: Balinalar 150 milyon dolarlık transfer gerçekleştirdi

XRP balinaları harekete geçti. Kısa bir süre önce XRP balinaları içinde 140 milyonu aşkın XRP transferi gerçekleştirildi. İşlemler Whale Alert aracılığıyla tespit edildi. 

Whale Alert verileri ilk kez anonim cüzdanlar içinde 70 milyon dolar değerinde XRP’nin transfer edildiğini ardından ise 70 milyon dolarlık XRP’nin başka bir cüzdana aktarıldığını gösteriyor. “KsTqv” cüzdanından “ijEGb” cüzdanına toplamda 147,7 milyon dolar değerinde XRP aktarıldı. 

Bilinmeyen cüzdanlara içinde yüksek miktarda para transferleri gerçekleştirilmeye sürdürmekte. Bunun bunun yanında Whale Alert’e göre söz konusu cüzdan kısa bir süre önce Binance borsası üzerinden 15.7 milyon dolarlık XRP satın aldı ve ardından bunları kendi cüzdanına aktardı. 
 

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu