Kripto Haberleri

Yahoo Uzmanından 2022 İçin SHIB, DOGE ve Kripto Para Tahminleri!

Yahoo Uzmanından 2022 İçin SHIB, DOGE ve Kripto Para Tahminleri!, kripto para takipçileri için Yahoo Uzmanından 2022 İçin SHIB, DOGE ve Kripto Para Tahminleri! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Yahoo Uzmanından 2022 İçin SHIB, DOGE ve Kripto Para Tahminleri! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Yahoo Uzmanından 2022 İçin SHIB, DOGE ve Kripto Para Tahminleri!

Kripto para 2021’de büyük bir yıl geçirdi. Musk ve Cuban’ın açık desteği aracılığıyla Bitcoin hızla yükseldi. SHIB ve DOGE’un popülaritesi tavan yaptı. Lakin Yahoo Finance kripto para birimi uzmanı Jennifer Schonberger, 2022’nin kripto için daha da büyük bir yıl olabileceğini tahmin ediyor. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

Bitcoin, SHIB ve DOGE Düşüyor: Bu 7 Altcoin ise Fiyatını Katlıyor!

Schonberger’in 2022’de SHIB ve genel kripto piyasalar için tahminleri

Analiste göre kripto daha büyük ve daha yaygın olacak. Schonberger, “…nüfusun hemen hemen %60’ı gelecekte kripto para birimi alımları yapmaya ilgi gösteriyor. 2022’den bu yana kripto ödeme sisteminin etkin bir parçası olmaya ekranlara gelecek” diyor. Schonberger, kriptonun internet kadar ana akım olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Analist, “Kripto, internet gibi ağır ağır yaşamımıza entegre edilecek” diyor. Ona göre, kriptonun daha yaygın hale gelmesinin nedenlerinden biri, yakın günlerde daha düzenli ve daha az değişken hale gelmesinin olabilecek olmasıdır. Analiste göre kriptoyu özellikle Z Kuşağı ve kadınlar kucaklayacak. Schonberger, “Z Kuşağı bir bütün olarak önceki nesillere göre teknolojiye daha fazla ulaşıme sahip ve bu da kriptonun çekiciliğinde büyük rol oynayabilir. Hem kadın hem de Z kuşağı kullanıcılarında mühim bir artış görülüyor” diyor.

SHIB, Dogecoin ve Safemoon: Hangisi En Güçlüsü?

Analiste göre meme coinler geçici bir durum değil. Özellikle DOGE ve SHIB kalıcı olmak için kripto piyasanın bir parçası halini aldı. Schonberger’e göre eskiden, kripto piyasalarda her şey Bitcoin ve Ethereum’dan ibaretti; fakat 2021’de diğer birkaç kripto para popülerlik kazandı. Misal verilecek olursa, Dogecoin bir şaka olarak başladı, fakat şu anda piyasa değeri yönünden 30 milyar dolarlık bir değerleme ile 10. en büyük kripto para birimi. Analist diyor ki:

Bir kripto para birimi saygın olsa bile, her zaman bir risk bulunacağını unutmayın. Günün sonunda risk toleransınızı tartmanız gerekiyor. Bunun için kuvvetli bir mideye ve uzun vadeli bir bakış açısına sahip olmanız gerekir.

Bu 6 Altcoin, Büyük Hareketlere Gebe!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu