Kripto Haberleri

Yarın Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Yarın Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!, kripto para takipçileri için Yarın Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Yarın Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Yarın Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Yarın, bir çok altcoin projesi için mühim bir gün olacak. Yeni haftaya girerken bazı borsalar birkaç altcoin’i listeleyecek. Bazıları ise delist edecek. İşte yarın, 13 Haziran 2022’de olacaklar…

Yarın 10 altcoin projesi için mühim gün

  • FTX, THORChain’i (RUNE) delist ediyor. Delist edilecek çiftler USD ve USDT çiftleri olacak.
  • Flux (FLUX), FluxOS V2.19.0 hard fork lansmanını gerçekleştirecek. Bu hard fork ile tüm Flux node’larının güncelleme yapması gerekiyor.
  • Polygon (MATIC), Modularity ile ilgili bir soru yanıt etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik, TSİ 5’te ekranlara gelecek.
  • Ocean Protocol (OCEAN), TSİ 20’de Ocean kurucusunun da katılacağı bir soru yanıt etkinliği gerçekleştirecek.
Usta Analist: UNFI Gibi Olabilirler
  • Exeedme (XED), XED staking’ini yeniden faaliyete geçirecek.
  • Alchemy Pay (ACH), KuCoin ile Twitter Spaces üzerinden soru yanıt etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik, TSİ 17’de ekranlara gelecek.
  • Fabwelt (WELT), Twitter Spaces üzerinden TSİ 17’de soru yanıt etkinliği yapacak. Etkinlikte en son ekip güncellemeleri ve gelişmeler paylaşılacak.
  • Gnosis (GNO), TSİ 17’de topluluk buluşması gerçekleştirecek.
  • Sperax (SPA), SPA/USD yield farming’ini başlatacak.

Piyasada son durum nedir?

ABD, rekor kıran en son TÜFE verilerini açıkladıktan sonra, Bitcoin 30.000 doların altına düştü ve iki haftanın en düşük düzeysini kaydetti. ETH Mart 2021’den bu yana en düşük fiyat düzeysine düşerken altcoinler daha da kötü bir durumda. Geçen hafta, birkaç kez 32.000 dolara meydan okuduğu için birincil kripto para birimi için biraz daha olumlu görünüyordu. Denemelerden biri sırasında BTC bu düzeynin üzerine çıktı ve 32.400 dolar ile birkaç haftanın en yüksek düzeysini işaret etti.

Analist: Bu Altcoin Harika Görünüyor

Lakin, ayılar her fırsatta hızlandı ve herhangi bir artışa izin vermedi. Sonunda, 30.000 dolara düşürdüler.  Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere bu noktada, enflasyon yönünden 40 yıllık yeni bir rekoru gösteren ABD TÜFE sayıları çıktı. Yıllık yüzde 8,6’lık bir artış gözlemlendi. Önceki örneklerde olduğu gibi, haberler kripto para birimi piyasalarında volatilitenin artmasına yol açtı ve BTC saatler içinde 1.000 dolardan fazla düştü.

29.000 doların altına düşmesi, Mayıs sonundan bu yana yeni bir en düşük düzey manasına geliyordu. Şu an itibariyle, BTC bu çizginin altına gerilemiş durumda. Piyasa değeri 523 milyar dolara düştü. Son 24 saatte yüzde 6.2’lik bir kayıp yaşadı. Şu anda, 27.468 dolardan el değiştiriyor. Diğer kripto para birimlerine karşı hakimiyeti yüzde 46 düzeylerinde. Genel kripto para piyasasının değeri ise 1.15 trilyon dolarda ve son 24 saatte yüzde 8.3 düştü.,

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu