Kripto Haberleri

“Yeni Dalga” Altın Kâhini: Bu 3 Tarihe Dikkat Edin!

“Yeni Dalga” Altın Kâhini: Bu 3 Tarihe Dikkat Edin!, kripto para takipçileri için “Yeni Dalga” Altın Kâhini: Bu 3 Tarihe Dikkat Edin! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. “Yeni Dalga” Altın Kâhini: Bu 3 Tarihe Dikkat Edin! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

“Yeni Dalga” Altın Kâhini: Bu 3 Tarihe Dikkat Edin!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, bu ay yaşanacak olan 3 olaya dikkat çekerek “manipülasyon olabilir” ikazsında bulundu. Kriptosite.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı, bu tarihlere dikkat çekti

Altın ve dolar fiyat aralıkları 2022’ye yükselişle girerken uzman isim İslam Memiş, Ocak ayında yaşanacak 3 olaydan bahsederek bu tarihlerde manipülasyon olabileceğine dikkat çekti. Altının ve doların yeni yıla yükselişle girmesi hususunda yorumlarını paylaşan Memiş, bu artışı “kararsızlık yaşayan yatırımcılara” bağladı. Memiş, ons altının yılı 1.800 dolar üzerinde kapatmak istemesinin ardında kararsızların fiyatlaması olduğunu dile getirdi. Bu yatırımcıların, ABD Merkez Bankası (FED) kararları sonrası alış yahut satışa karar vereceğini dile getirdi.

Yatırım Danışmanı Altın'ı Olanları Uyardı: Bu Tarihi Bilave edin!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, bu ay için de bir ikaz yaparak 3 kritik tarihte “manipülasyon olabilir” dedi. Bu tarihlerin ilki, 3 Ocak. 3 Ocak’ta enflasyon verileri açıklanacak. İkincisi, 20 Ocak. 20 Ocak’ta Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), faiz kararını açıklayacak. Üçüncüsü ise 25 Ocak. 25 Ocak’ta Fed, 2022 senesinin ilk toplantısını gerçekleştirecek. İslam Memiş’e göre bazı insanlar ekonomiye yönelik mühim kararların alınacağı bu üç tarihi bahane ederek piyasayı manipüle etmek isteyebilir. Ayrıca uzman isim, yoğun Ocak ayı boyunca dalgalı kurun devam edeceğini, düşüşün de yükselişin de geçici olduğunu vurguluyor. Piyasanın, geniş bant aralığında dalgalanarak yoluna devam edeceğine işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu