Altcoin Haberleri

Yeni Honda Civic Type R, ocakta tanıtılacak

Yeni Honda Civic Type R, ocakta tanıtılacak , ekonomi haberleri bölümümüzde Yeni Honda Civic Type R, ocakta tanıtılacak başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Yeni Honda Civic Type R, ocakta tanıtılacak  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Yeni Honda Civic Type R, ocakta tanıtılacak

Yeni Honda Civic Type R, ocakta tanıtılacak

Makyajlı versiyonuyla geçtiğimiz senenin ikinci yarısında Türkiye’de satışa çıkmasına rağmen 13 adetlik satış ile segmentinin en fazla satan modeli olma başarısını elde eden Honda Civic Type R, gelecek yıl yenileniyor.

Yeni Honda Civic Sedan ve Hatchback modellerini geçtiğimiz aylarda tanıtan Honda, şimdi de ailenin en güçlü üyesi yeni 2022 Honda Civic Type R için gün sayıyor.

OCAKTA TANITILACAK

Japon otomotiv devi Honda, yaptığı bilgilendirmede yeni Honda Civic Type R modelinin ocak ayında görücüye çıkacağını doğruladı.

Honda, en yeni canavar hatchback modelini 14 Ocak’ta başlayacak olan 2022 Tokyo Otomobil Fuarı’nda ilk kez sergileyecek.

Yeni Honda Civic Type R, Nürburgring’de turladı – VİDEO

honda civic type r

Honda, halen yeni Type R ile alakalı herhangi bir resmi detay yayınlamadı, yalnızca otomobilin “şuana dekki en iyi performans gösteren Civic Type R” yer alacağını dile getirdi.

Aracın tarzı, mevcut Type R ile karşı karşıya geldirıldığında daha az keskin olacak gibi gözüküyor ve 11. nesil Civic serisinin geri kalanı gibi tüm iç iyileştirme güncellemelerini alması bekleniyor.

MOTOR SEÇENEKLERİ BİLİNMİYOR

Type R’ın teknik detayları halen belli olmasa da çıkan söylentiler içinde 400 beygir güç sunan hibrit ünite ve dört tekerlekten çekiş düzeni var.

Bunun yanı sıra, önden çekiş düzeninin devam etmesi ve mevcut 2.0 litre turbo motorun daha fazla güç sunacak biçimde güncellenmesi ise daha olası bir alternatif.

honda civic type r

honda civic type r

honda civic type r

honda civic type r

Başa dön tuşu