Gündem

Yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta başlayacak? 2022 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama ekranı

Yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta başlayacak? 2022 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama ekranı , ekonomi haberleri bölümümüzde Yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta başlayacak? 2022 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama ekranı başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta başlayacak? 2022 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama ekranı  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta başlayacak? 2022 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama ekranı

Yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta başlayacak? 2022 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama ekranı

Yılbaşının vazgeçilmezleri içinde bulunan ve binlerce kişiyin hayallerini süsleyen Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişi için geri sayım başladı.

Yeni yıla zengin olarak girmenin hayalinde olan vatandaşlar, çeyrek, yarım ve tam biletlerini aldı ve Milli Piyango sonuçları için bekleyişe geçti.

Şans oyunu severler, Milli Piyango yılbaşı özel çekilişine saatler kala ”Yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta başlayacak, hangi kanalda yayına girecek?” sorusuna yanıt aramaya başladı.

31 Aralık yılbaşı özel çekilişinde 120 milyon TL’nin sahibi belli olacak. Dağıtılan toplam ikramiye tutarının 670 milyon 760 bin TL olduğu çekiliş öncesinde, vatandaşlar Milli Piyango Online ekranı üzerinden bilet sorgulaması yaparak biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenebilecek.

Peki Yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta başlayacak ve hangi kanalda yayına girecek? Milli Piyango yılbaşı özel çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak İşte, 2022 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama ekranı…

2022 MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi, 31 Aralık 2021 Cuma günü saat 17.00’de başlayacak. 120 milyon TL’lik büyük ikramiye ve amorti çekilişleri ise saat 23:00’te canlı yayında yaşanacak.

Çekiliş, Milli Piyango Online sitesi millipiyangoonline.com üzerinden, Milli Piyango TV Youtube kanalından ve Kanal D ekranlarından canlı olarak yayına girecek.

Canlı yayında ve noter huzurunda düzenlenecek olan çekiliş ile birlikte bilet alanlar Milli piyango sorgulama yapabilecek.

Yılbaşı çekilişi ne zaman, saat kaçta başlayacak? 2022 Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama ekranı #1

MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMA NASIL VE NEREDEN YAPILIR?

2022 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiye tutarı 120 milyon Türk Lirası olarak açıklamaldu.

Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının 670 milyon 760 bin TL yer alacağı çekiliş sonrası oyunseverler, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını Milli Piyango resmi internet sitesi www.millipiyangoonline.com üzerinden öğrenebilecek.

Çeyrek, yarım ve tam Milli Piyango bileti sorgulama işlemi, hem mobil hem de masaüstü cihazlardan gerçekleştirilebilecek.

Amorti sayıları: Milli Piyango biletinin son sayıları olarak bilinir. 2 tane amorti rakamı çekilir. Çekilen 2 rakamdan biri Milli Piyango biletinin son rakamı ise, biletine amorti çıkmış olur. Amorti çıkan biletler, bilet bedelini sahibine kazandırır.

Teselli İkramiyesi: Büyük ikramiyeyi kazanan numaran yalnızca tek bir rakamla farklı olan bir biletin varsa da üzülme, teselli ikramiyesi kazanacaksın.

MİLLİ PİYANGO SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Başa dön tuşu