Kripto Haberleri

Yüzde 59.000 Yapan Loopring Coin Nedir? LRC Neden Uçuyor?

Yüzde 59.000 Yapan Loopring Coin Nedir? LRC Neden Uçuyor?, kripto para takipçileri için Yüzde 59.000 Yapan Loopring Coin Nedir? LRC Neden Uçuyor? ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Yüzde 59.000 Yapan Loopring Coin Nedir? LRC Neden Uçuyor? başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Yüzde 59.000 Yapan Loopring Coin Nedir? LRC Neden Uçuyor?

Piyasaya sürüldüğünden bu yana yüzde 59.000 oranında yükseliş yaşayan Loopring Coin (LRC), kriptonun işlenme şeklini değiştirmeyi ve tüm kripto traderlarına fayda sağlamayı uman bir Katman 2 çözümüdür. Loopring, merkezi ve merkezi olmayan borsaların (DEX’ler) detaylarını birleştirerek, düşük ücretlerle bi hayli hızlı işlemleri güvenli bir biçimde sağlayabilen yeni ve kuvvetli bir borsa oluşturmayı bekliyor.

Loopring Coin (LRC)’e genel bakış

Loopring, Ethereum için bir ölçeklendirme çözümüdür. Ölçeklendirme, projenin Ethereum Blockchain’ine dayandığı ve Ethereum ağını ölçeklendirmeye yardımcı olmayı amaçladığı manasına gelmektedir. Kendi projelerini oluşturmak için Ethereum’un açık kaynaklı akıllı anlaşmalerini kullanır. Spesifik olarak, kripto para traderları için yeni bir borsa oluşturmaya odaklanmıştır. Bu platform, 2 ana borsa türüyle ilişkili büyük sorunlarla mücadele etmeyi amaçlamaktadır.

İlk ana borsa türü, merkezi bir borsadır. Bu borsalar, yatırımcı adına alım satımlar yaparak çalışır ve borsa, kullanıcıların fonlarını elinde tutar. Bu sistemle alakalı ana sorun, yatırımcıların merkezi bir borsada tokenlarının doğrudan mülkiyetine sahip olmamasıdır. Borsa saldırıya uğrarsa yahut düzenlemeye tabi olursa, borsadaki fonların çoğu yahut tamamı kaybedilebilir. Bu nedenle, çoğu, merkezi borsalar aracılığıyla kriptoya yatırım yapmak istemiyor.

Bu endişeyle mücadele etmek için bir çok geliştirici, diğer ana borsa türü olan merkezi olmayan borsayı (DEX’i) kullanır. Bir DEX, yatırımcılara tüm kripto yatırımları üzerinde tam mülkiyet sağlar. Bu fayda, tokenları herhangi bir tek borsadan ayrı olarak güvenli bir biçimde saklamanın bir yolu olan cüzdanların kullanılmasıyla sağlanır. DEX’ler daha güvenli olsa da, yüksek işlem fiyatları ve yavaş işlemler değerlerini düşürebilir.

GameFi Altcoin Projesine Onmilyonluk Yatırım!

Loopring, hem merkezi borsaların hem de DEX’lerin olumsuzluklarını ortadan kaldırmayı bekliyor. Kullanıcıların yatırımlarını kendi cüzdanlarında saklamalarına olanak tanırken bunun yanı sıra merkezi bir biçimde işlem yapmalarına olanak tanıyarak güvenlik sunar. Bu uygulama, güvenlik ve hız sunmasını sağlar.

Loopring’in geçmişi

Loopring ilk kez Aralık 2017’de Çinli yazılım mühendisi ve girişimci Daniel Wang aracılığıyla piyasaya sürüldü. Wang, ilk sürüm sırasında airdrop şeklinde milyonlarca LRC tokenı gönderdi. O zamandan beri, Loopring’in 2 yeni sürümü oluşturuldu: Loopring v2 ve Loopring v3. Bu yeni sürümler, yeni ücret modelleri ve işlemleri yürütmek için daha fazla seçenek getirdi.

Loopring’in fiyatı 3.83 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek düzeylerini gördü ve şu anda 3.26 dolar civarında yer alıyor. 0,02 doların hemen altındaki tüm zamanların en düşük düzeylerinde yatırım yapan kullanıcılar, bi hayli yüksek bir kazanım elde etmiş oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu